Dostępny B-STOCK

V-TONE UK23 RD ukulele koncertowe akustyczne 23" czerwone + pokrowiec- USZKODZONE

SKU
5908249812826P
89,99 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

Szanowny kliencie!
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz instrument uszkodzony, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową. Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie.

 

Ukulele fabrycznie nowe. Posiada wadę w postaci przebarwień oraz brak pierwszego kołka co widać na załączonych zdjęciach.  W zestawie pokrowiec. Opakowanie zastępcze.

 

Pierwsze zdjęcie jest zdjęciem poglądowym.

 

⭐ Ukulele w kolorze czerwonym

V-Tone UK23 RD to estetycznie wykonane i bardzo ładnie brzmiące ✅ ukulele koncertowe idealne dla każdego miłośnika gry na instrumentach strunowych. Łatwość chwytania akordów i poruszania się po gryfie sprawiają, że ukulele są jednymi z najchętniej wybieranych instrumentów muzycznych do nauki, zarówno dla dzieci i dorosłych. Dają dużo frajdy osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ukulele i otwierają nowe możliwości brzmieniowe dla osób potrafiących już na nich grać.

 

W zestawie:

 • ukulele koncertowe V-tone UK23 RD
 • solidny czarny pokrowiec na ukulele
 • oryginalne opakowanie i wypełnienie

 

 

⭐ Jakie ukulele wybrać?

Możliwości jest wiele, ale jeżeli stawiasz na wygląd instrumentu i ładne brzmienie, warto wybrać właśnie V-tone UK23 RDInstrument wykonany został z gatunków selekcjonowanego drewna charakteryzujących się dobrymi właściwościami akustycznymi. To właśnie drewno decyduje o ✅ barwie i jakości brzmienia instrumentu. Dodatkowo stosunkowo niska akcja strun sprawia, że na ukulele gra się bardzo wygodnie, a miękkie nylonowe struny nie męczą opuszków palców podczas pierwszych ćwiczeń.

 

 

 

⭐ Akustyczny mostek

Ukulele V-tone UK23 RD nie posiada klasycznego mostka z wiązanymi strunami. Zastąpiono go innowacyjnym mostkiem w stylu akustycznym, z łatwymi w montażu ✅ kołeczkami do strun. Takie rozwiązanie z powodzeniem sprawdza się w gitarach akustycznych. W przypadku zerwania jednej ze strun wymienia się ją łatwo i szybko. Na uwagę zasługują też płynnie pracujące mechanizmy kluczy naciągów, dzięki którym precyzyjnie nastroimy nasz instrument.

 

 

 

⭐ Ukulele z pokrowcem – zestaw na prezent!

V-tone UK23 RD to świetny ✅ pomysł na prezent dla każdego, kto lubi grać na instrumentach lub interesuje się muzykąUkulele może być początkiem fascynującej przygodyodskocznią od codzienności i źródłem dobrej rozrywki! Gra na instrumencie angażujełagodzi stres i uwrażliwia na świat dźwięków, dlatego to również świetny wybór dla dzieci, które najchętniej uczą się przez zabawę. Dodatkowo teraz z UK23 RD otrzymujesz solidny ✅ pokrowiec chroniący przed kurzem i wilgocią tak, aby Twoje ukulele było zawsze gotowe do gry!

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Kolor: czerwony
 • Typ: ukulele koncertowe
 • Długość całkowita: 23"
 • Liczba progów: 18
 • Liczba strun: 4
 • Rodzaj strun: nylonowe
 • Korpus: drewno lipowe
 • Markery: punktowe, na progach
 • Mostek: akustyczny (kołeczki)
 • W zestawie: pokrowiec na ukulele
Marka V-tone
Stan produktu uszkodzony
Kolor czerwony
Typ ukulele koncertowe
Liczba progów 18
W zestawie pokrowiec na ukulele
Karton zbiorczy 10
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:V-TONE UK23 RD ukulele koncertowe akustyczne 23" czerwone + pokrowiec- USZKODZONE
Twoja ocena