Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Wytwornice iskier

W tej kategorii znajdziesz estradowe wytwornice iskier, które potrafią tworzyć niesamowity efekt fontanny sztucznych ogni, a także skrzynie transportowe typu case oraz proch do wytwornic iskier. Wyrzutnie iskier to urządzenia, które doskonale sprawdzają się na muzycznych scenach, podczas występów, gali, prezentacji, w wielkopowierzchniowych klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oprawa efektowa dla DJ-a, zespołu lub firmy eventowej zajmującej się realizacją różnego typu imprez. Pionowe zimne ognie wyglądają efektownie i znakomicie akcentuja najważniejsze momenty każdego wydarzenia. Poznaj ofertę wytwornic iskier Evolights, Light4Me oraz innych marek. Pamiętaj jednocześnie, że granulat do iskrownic to pirotechniczny materiał eksploatacyjny, który niewłaściwie użyty niesie zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego zachowaj szczególną ostrośność i zawsze stosuj się do zaleceń zawartych w instrukcji obsługi.

Wytwornice iskier – efekt sztucznych ogni na scenie

Początek koncertu, wejście na scenę gościa specjalnego czy zapowiedź premiery utworu – to jedne z tych wydarzeń, które wymagają specjalnej oprawy. Z całą pewnością należą do nich sztuczne ognie. Jednak ze względów bezpieczeństwa nie można ich zastosowań w hali, a użycie na świeżym powietrzu niekiedy wymaga pozwolenia. W każdym przypadku zastąpią je spektakularne iskry, wynoszone gęstym strumieniem ku górze. Wytwornice iskier są nieodzownym urządzeniem, jeśli zależy nam na zaprezentowaniu show, które choć na kilka chwil wstrzyma oddechy widzów. Koncerty, bale sylwestrowe czy karnawałowe, 18-stki, wesela czy taneczne imprezy to okazje, by wzbudzić emocje uczestników zabawy, podkręcić atmosferę i podkreślić najważniejsze momenty podczas całego eventu. Z wykorzystaniem wytwornic do iskier to zadanie staje się znacznie łatwiejsze.

Wyrzutnie sztucznych ogni – sceniczne efekty pirotechniczne

Wytwornice iskier wykorzystują proch. Wspomnieliśmy już o konieczności prawidłowego jego zastosowania. Pamiętać należy również o systematycznym czyszczeniu wyrzutni iskier. Normalnym zjawiskiem jest niewypalanie się całego prochu, a pozostałości, które zostają po każdym pokazie, gromadzą się w urządzeniu. Należy więc czyścić wytwornice do iskier z resztek prochu oraz produktu jego spalania – pozwoli to uniknąć awarii oraz niebezpiecznych sytuacji. Prawidłowa eksploatacja wytwornic iskier pozwala cieszyć się zjawiskowymi efektami – w połączeniu z wytwornicami dymu pionowego i innymi efektami możliwe jest zrealizowanie show na najwyższym poziomie.

Osoby, którym nie udało się znaleźć wybranej wytwornicy sztucznych ogni, zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, by upatrzony wcześniej model sprowadzić specjalnie na zamówienie klienta.