Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Wytwornice ciężkiego dymu – profesjonalne wytwornice dymu ciężkiego

W tej kategorii znajdziesz wytwornice dymu ciężkiego, które tworzą efekt unoszącej się nisko nad ziemią pary. To idealne rozwiązanie dla mobilnych DJ-ów, zespołów i firm eventowych zajmujących się realizacją różnego typu imprez. Emitowana para ma obniżoną temperaturę, przez co jest gęstsza od powietrza w otoczeniu i opada. Ten popularny efekt sceniczny wykorzystywany jest w scenotechnice, na planach filmowych, deskach teatralnych, podczas wydarzeń kulturalnych w domach i ośrodkach kultury, a także w klubach tanecznych i dyskotekach. Jest również popularny na weselach i bardzo lubiany przez nowożeńców oraz gości młodej pary. Poznaj wytwornice ciężkiego dymu na suchy lód oraz wytwornice soniczne Evolights, Light4Me oraz innych wiodących marek.

Wytwornice dymu ciężkiego w profesjonalnej scenotechnice

Wytwornice dymu ciężkiego są jednym z najczęściej wykorzystywanych urządzeń w profesjonalnej scenotechnice. Trudno także wyobrazić sobie imprezę taneczną, a także wiele eventów bez ciężkiego dymu – sprawdza się on doskonale nie tylko jako kolejny efekt, ale także jako niepozorna zasłona dymna, która pozwala ukryć pewne niedociągnięcia, np. podczas pierwszego tańca Pary Młodej.

Wytwornice dymu ciężkiego doskonale współgrają z innymi wytwornicami dymu i z oświetleniem – łączenie różnych efektów pozwala kreować niezapomniane widowisko na scenie, w klubie czy na sali weselnej.

Nie znalazłeś wytwornicy dymu ciężkiego, którą planujesz kupić? Zgłoś się do nas – postaramy się sprowadzić wybrany przez Ciebie model.