Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Ławy do pianina – ławy do keyboardów i innych instrumentów klawiszowych

Odpowiednia wysokość i odległość od instrumentu, kąt prosty w łokciach i pełna swoboda ruchów są niezwykle ważne dla każdego muzyka, który gra na instrumencie klawiszowym. Pozycja siedząca nie może być przypadkowa – aby pianista mógł w pełni poświęcić się muzyce, musi zadbać o swój komfort. Pomocne są w tym ławy do pianina.

Wygodne i regulowane ławy do pianina

Dzięki regulowanym ławom do pianina, możemy optymalnie ustawić wysokość siedziska, dostosowując ją do poziomu, na jakim ustawiliśmy instrument. W połączeniu z regulowanym statywem klawiszowym możemy bezkompromisowo ustawić ergonomiczną pozycję. To niezwykle ważne, by podczas gry siedzieć w pozycji wyprostowanej, utrzymując kąt prosty w łokciach. Zapewnia do pełną swobodę ruchów, a w dłuższym czasie przekłada się na brak bólu kręgosłupa, mięśni czy stawów. Wygodę muzykowi zapewniają także miękkie siedziska – na tyle miękkie, by wielogodzinne próby odbywały się w komfortowych warunkach, a na tyle stabilne, by ułatwić utrzymanie prostych pleców.

Designerskie ławy do pianina

Odpowiednia technika, wygoda i swoboda ruchów są niewątpliwie najważniejszymi zaletami zachowania prawidłowej pozycji podczas gry na instrumencie. Jednak wiele osób zwraca uwagę również na estetykę, dlatego do naszej oferty wybraliśmy designerskie ławy do pianina w kolorze czarnym i białym. Co ciekawe, niektóre z nich wyposażone są w praktyczny schowek.

Zapraszamy do zakupów – ławy do pianina, instrumenty i akcesoria zamówisz online.