Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 28

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 28

Miksery audio – estradowe miksery dźwięku

W tej kategorii znajdziesz różnego typu miksery dźwięku, w tym miksery analogowe i miksery cyfrowe stanowiące elementy nagłośnienia estradowego wykorzystywane podczas koncertów, występów, gali, prezentacji, w profesjonalnych i domowych studiach nagrań, stacjach radiowych i telewizyjnych, teatrach, domach i ośrodkach kultury, a także przez DJ-ów, zespoły i firmy eventowe.

Profesjonalne miksery audio

Profesjonalne nagłośnienie sceniczne wymaga zastosowania co najmniej kilkunastu urządzeń, dzięki którym dźwięk, jaki słyszą fani pod sceną, jest idealny. Aby wszystkie instrumenty były słyszane w odpowiednich proporcjach, aby dźwięk rozchodził się po całej przestrzeni we właściwy sposób, potrzebny jest mikser dźwięku oraz osoba, która będzie go obsługiwać. W naszej ofercie dostępne są miksery audio do zastosowania podczas małych i dużych, studyjnych i plenerowych koncertów.

Działanie estradowych mikserów dźwięku

Zadaniem mikserów audio jest łączenie oraz przetwarzanie wszystkich dźwięków, jakie odbierają  tego rodzaju urządzenia. W zależności od rodzaju miksera audio, może on obsługiwać od kilkunastu do kilkudziesięciu kanałów, przez które dopływają dźwięki z instrumentów muzycznych, komputerów czy mikrofonów. Możliwość regulowania poziomu dźwięku za pomocą potencjometru pozwala dostosować głośność poszczególnych źródeł dźwięku, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Jeszcze więcej zmian możemy wprowadzić za pomocą equalizera – efekty w postaci echa czy pogłosu pozwalają z występu muzycznego stworzyć prawdziwy spektakl.

Miksery audio – jaki wybrać?

Zastosowanie mikserów audio jest szerokie. Stosuje się je podczas koncertów, występów DJ-a, a także podczas wszelkiego rodzaju eventów, które wymagają oprawy muzycznej. W zależności od zastosowania konieczne jest wykorzystanie mniej lub bardziej zaawansowanych estradowych mikserów audio. Najprostsze urządzenia to miksery analogowe, które pozwalają uzyskać najbardziej podstawowe efekty. To doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które szukają intuicyjnego w obsłudze miksera audio. Bardziej zaawansowane są miksery cyfrowe, które dają znacznie więcej możliwości. Ich ogromnym atutem jest mnogość ustawień, w tym powrót do dźwięku sprzed naniesienia efektu. Ciekawym rodzajem mikserów estradowych są powermiskery, które łączą funkcjonalność cyfrowych i analogowych urządzeń audio.

Poszczególne miksery audio różnią się mocą, liczbą kanałów (obsługiwanych źródeł dźwięku), dostępnymi efektami, sposobem sterowania, a także wielkością i ceną. Kompletując asortyment, dokładamy starań, by każdy znalazł urządzenie, które będzie odpowiadać standardom obsługiwanych za ich pomocą wydarzeń. Dlatego w naszej ofercie dostępne są zaawansowane miksery estradowe cyfrowe, jak i miksery audio, zapewniające podstawowe funkcje dla tego typu urządzeń.

Sprawdź naszą ofertę estradowych mikserów dźwięku. Jeśli nie wiesz, który sprzęt będzie Ci najlepiej służył lub szukasz czegoś, czego aktualnie nie ma w naszym asortymencie, skontaktuj się z naszym specjalistą, zapraszamy!