Sebastian Radziszewski

Kontakt:

Sebastian Radziszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 793 555 587
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Miksery audio – estradowe miksery dźwięku

W tej kategorii znajdziesz różnego typu miksery dźwięku, w tym miksery analogowe i miksery cyfrowe stanowiące elementy nagłośnienia estradowego wykorzystywane podczas koncertów, występów, gali, prezentacji, w profesjonalnych i domowych studiach nagrań, stacjach radiowych i telewizyjnych, teatrach, domach i ośrodkach kultury, a także przez DJ-ów, zespoły i firmy eventowe.

Profesjonalne miksery audio

Profesjonalne nagłośnienie sceniczne wymaga zastosowania co najmniej kilkunastu urządzeń, dzięki którym dźwięk, jaki słyszą fani pod sceną, jest idealny. Aby wszystkie instrumenty były słyszane w odpowiednich proporcjach, aby dźwięk rozchodził się po całej przestrzeni we właściwy sposób, potrzebny jest mikser dźwięku oraz osoba, która będzie go obsługiwać. W naszej ofercie dostępne są miksery audio do zastosowania podczas małych i dużych, studyjnych i plenerowych koncertów.

Sprawdź naszą ofertę estradowych mikserów dźwięku. Jeśli nie wiesz, który sprzęt będzie Ci najlepiej służył lub szukasz czegoś, czego aktualnie nie ma w naszym asortymencie, skontaktuj się z naszym specjalistą, zapraszamy!