Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Subwoofery – niskotonowe nagłośnienie estradowe – głośniki basowe

W tej kategorii znajdziesz frontowe niskotonowe nagłośnienie estradowe. To aktywne kolumny basowe, czyli subwoofery. Głośniki niskotonowe wykorzystywane są jako uzupełnienie dla tradycyjnych kolumn głośnikowych, które nie są w stanie oddać najniższych częstotliwości pasma słyszalnego. Głośnik niskotonowy odpowiada za przetwarzanie basów, a jego pasmo przenoszenia mieści się zwykle w zakresie niskich częstotliwości 20-250 Hz. Dzięki zastosowaniu głośników basowych dźwięk staje się głębszy, poprawia się dynamika i ogólne wrażenia odsłuchowe podczas słuchania muzyki. Poznaj szeroką ofertę subwooferów dla DJ-ów, zespołów muzycznych i firm eventowych zajmujących się obsługą techniczną różnego typu wydarzeń, sprzęt dla teatrów, domów i ośrodków kultury oraz basowe kolumny głośnikowe i zestawy nagłośnieniowe najbardziej renomowanych marek.

Subwoofery aktywne – estradowe głośniki basowe

Nasz asortyment obejmuje profesjonalne głośniki basowe, które są niezbędnym elementem nagłośnienia estradowego. Oprócz aktywnych kolumn głośnikowych, które doskonale radzą sobie ze średnimi i wysokimi tonami, na scenie nie może zabraknąć głośników basowych, dzięki którym dźwięki stają się głębokie, a osoby pod sceną muzykę nie tylko słyszą, ale też czują mocny bas. Subwoofery aktywne składają się z basowych głośników oraz wzmacniaczy, które są już wbudowane – nie ma potrzeby dokupowania dodatkowego wbudowanego wzmacniacza. Subwoofery wyposażone we wbudowany wzmacniacz oferują jeszcze lepsze brzmienie dźwięków. Poszczególne modele subwooferów aktywnych wyróżniają się parametrami, od których zależy poziom jakości dźwięku. Wybierając więc estradowy głośnik basowy, należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczeń, w jakich będzie wykorzystywany. Z subwooferów można oczywiście korzystać także w plenerze – taką potrzebę również należy uwzględnić podczas zakupu sprzętu.

Subwoofer aktywny JBL, RCF i Turbosound

W naszej ofercie dostępne są subwoofery między innymi takich marek, jak JBL, RCF czy Turbosound. Różnorodność parametrów technicznych sprawia, że każdy znajdzie głośnik basowy, wpisujący się w jego potrzeby. Chcesz kupić subwoofer do zestawu stereo albo do wykorzystania w systemie kina domowego, ale nie wiesz, który będzie dla Ciebie najlepszy? Jakie wyjścia głośnikowe powinien mieć sprzęt? Subwoofer aktywny z wbudowanym wzmacniaczem czy subwoofery pasywne? Jeśli masz wątpliwość, który spośród dostępnych subwooferów wybrać lub szukasz konkretnego modelu, a nie widzisz go w naszej ofercie, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać sprzęt skrojony na miarę Twoich potrzeb i ułatwią Ci zakup subwoofera wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!