Sebastian Radziszewski

Kontakt:

Sebastian Radziszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 793 555 587
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Strona

Pokaż: 9

Strona

Pokaż: 9

Subwoofery – niskotonowe nagłośnienie estradowe – głośniki basowe

W tej kategorii znajdziesz frontowe niskotonowe nagłośnienie estradowe. To aktywne kolumny basowe, czyli subwoofery. Głośniki niskotonowe wykorzystywane są jako uzupełnienie dla tradycyjnych kolumn głośnikowych, które nie są w stanie oddać najniższych częstotliwości pasma słyszalnego. Dzięki zastosowaniu głośników basowych dźwięk staje się głębszy, poprawia się dynamika i ogólne wrażenia odsłuchowe. Poznaj szeroką ofertę subwooferów dla DJ-ów, zespołów muzycznych i firm eventowych zajmujących się obsługą techniczną różnego typu wydarzeń, sprzęt dla teatrów, domów i ośrodków kultury oraz basowe kolumny głośnikowe i zestawy nagłośnieniowe najbardziej renomowanych marek.

Subwoofery aktywne – estradowe głośniki basowe

Nasz asortyment obejmuje profesjonalne głośniki basowe, które są niezbędnym elementem nagłośnienia estradowego. Oprócz aktywnych kolumn głośnikowych, które doskonale radzą sobie ze średnimi i wysokimi tonami, na scenie nie może zabraknąć głośników basowych, dzięki którym dźwięki stają się głębokie, a osoby pod sceną muzykę nie tylko słyszą, ale też czują. Subwoofery aktywne składają się z basowych głośników oraz wzmacniaczy, które są już wbudowane – nie ma potrzeby dokupowania dodatkowego wzmacniacza. Poszczególne modele subwooferów aktywnych wyróżniają się parametrami, od których zależy jakość dźwięku. Wybierając więc estradowy głośnik basowy, należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczeń, w jakich będzie wykorzystywany. Z subwooferów można oczywiście korzystać także w plenerze – taką potrzebę również należy uwzględnić podczas zakupu sprzętu.

W naszej ofercie dostępne są subwoofery między innymi takich marek, jak JBL, RCF czy Turbosound. Różnorodność parametrów technicznych sprawia, że każdy znajdzie głośnik basowy, wpisujący się w jego potrzeby. Jeśli masz wątpliwość, który spośród dostępnych subwooferów wybrać lub szukasz konkretnego modelu, a nie widzisz go w naszej ofercie, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać sprzęt skrojony na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy!