Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 22

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 22

Dyskotekowe oświetlenie UV – oświetlenie ultrafioletowe

Oświetlenie ultrafioletowe to bardzo efektowny sposób podkreślenia białych barw, które chętnie wykorzystywane jest nie tylko w klubach, ale również wszędzie tam, gdzie białego koloru nie brakuje. Sceniczne oświetlenie UV powoduje fluorescencję niektórych barw. Światło odbite od jaskrawych i białych przedmiotów nabiera zupełnie nowego wyrazu. Oświetlenie ultrafioletowe doskonale sprawdza się w dekoracji światłem sali weselnych, pomieszczeń hotelowych i restauracyjnych, elementów architektury i wystroju wnętrz, a także jako oświetlenie teatralne, oświetlenie sceniczne na koncertach oraz oświetlenie DJ-skie na imprezach w klubach tanecznych i dyskotekach. Poznaj szeroką ofertę oświetlenia estradowego UV Evolights, Light4Me oraz innych marek.

Efektowne oświetlenie UV

Choć światło ultrafioletowe jest niewidzialne „gołym okiem”, można je wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest urozmaicenie efektów świetlnych w klubach czy na koncertach. Spotkać je można również w salach weselnych, gdzie szczególnym powodzeniem cieszy się podczas pierwszego tańca – wraz z ciężkim dymem pozwala stworzyć bardzo interesującą dekorację świetlną.

W naszej ofercie dostępne jest oświetlenie UV w postaci lekkich i praktycznych listew, ruchomych głowic, w których światło ultrafioletowe – obok palety barw RGBWA – stanowi jedną z możliwości oświetlania przestrzeni, a także reflektory PAR UV o dużej mocy. Ciekawym rozwiązaniem jest również multiefekt LED typu derby. Reflektor wyposażony jest kolorowe diody, w diody UV, a także laser – jest to znakomite rozwiązanie, łączące najpopularniejsze efekty świetlne.

Sprawdź naszą ofertę oświetlenia UV i wybierz lampę ultrafioletową, dostosowaną do Twoich potrzeb! Szukałeś wybranego wcześniej modeli i go nie znalazłeś? Daj znam znać – postaramy się sprowadzić urządzenie na specjalne zamówienie!