Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Wytwornice baniek

W tej kategorii znajdziesz wytwornice baniek mydlanych dla DJ-ów, zespołów muzycznych i firm eventowych zajmujących się realizacją oraz oprawą różnego typu imprez i wydarzeń. Maszyny do wytwarzania baniek mydlanych to wydajne urządzenia, które emitują bańki w sposób ciągły i w dużych ilościach. Doskonale sprawdzają się szczególnie podczas zabaw i animacji dla dzieci, ale także na weselach, 100-dniówkach, 18-nastkach i innego typu wydarzeniach o charakterze rozrywkowym. Poznaj bogatą ofertę wytwornic baniek Evolights, Light4Me oraz innych marek.

Wydajne wytwornice do baniek mydlanych

Działanie wytwornic baniek mydlanych jest bardzo proste – kołowrotek, od których przymocowane są pętelki odpowiedzialne za produkcje baniek mydlanej, wprawiany jest w ruch dzięki wentylatorkom. Maszyny do baniek pozwalają więc w zautomatyzowany sposób produkować wiele baniek mydlanych przed długi czas. Ponadto większość modeli wyposażonych jest w diody, które podświetlają bańki, podkreślając ich urok i zwiększając spektakularność efektu.

Wytwornice baniek mydlanych sterujemy z poziomu panelu w obudowie, sterownikiem DMX lub w – w przypadku niektórych modeli – za pomocą pilota. Ich obsługa jest intuicyjna, a samo urządzenie lekkie. Dzięki temu wytwornice do baniek doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dodatkowe efekty są pożądane, ale ze względów organizacyjnych należy ograniczyć ich ilość. My polecamy łączyć bańki z ze świetlnymi efektami oraz dymem – wytwornice mgły fazer pięknie podkreślają efekt, jaki uzyskujemy dzięki bańkom. Dzięki kilku urządzeniom jesteśmy stworzyć magiczny klimat podczas przedstawienia czy podkręcić imprezę.

Jeśli zdarzyło się, że nie znalazłeś poszukiwanej wytwornicy baniek mydlanych, powiedz nam o tym – postaramy się sprowadzić wybrany przez Ciebie model maszyny do baniek.