Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

LISTWY LED BAR

W tej kategorii znajdziesz sceniczne listwy typu led bar i pixel bar, czyli oświetleniowe belki LED oraz oświetlacze liniowe. Listwy led bar doskonale sprawdzają sie zarówno jako oświetlenie estradowe i oświetlenie dekoracyjne. Mogą być wykorzystywane na muzycznych scenach, podczas występów, pokazów, prezentacji i gali, a także w pubach, barach i dyskotekach. Są doceniane przez realizatorów oświetlenia w telewizyjnych show, teatrach, klubach muzycznych, a także mobilnych DJ-ów oraz zespoły i firmy eventowe realizujące oprawę oświetleniową na róznego typu imprezach. Świetnie sprawdzają się również w dekoracji światłem sali weselnych, bankietowych, pomieszczeń restauracyjnych i hotelowych. Poznaj listwy led bar Evolights, Light4Me oraz innych marek.

Listwa LED do oświetlenia estradowego

Każdy koncert lub impreza wymaga odpowiedniej oprawy oświetleniowej. Oświetlenie LED na scenie pomaga stworzyć niesamowite show, dlatego organizatorzy takich eventów coraz częściej sięgają po listwy oświetleniowe LED. Listwy ledowe (taśma LED) wyróżniają się niskim poborem energii elektrycznej i dużo dłuższą żywotnością, niż tradycyjne żarówki. Diody LED mogą mieć światło w kolorze białym lub w kolorach z palety barw RGB. Dzięki temu możesz je łatwo dostosować do swoich potrzeb. W naszym sklepie internetowym znajdziesz listwy oświetleniowe LED, które stworzą klimatyczne, efektowne źródło światła w każdym pomieszczeniu.

Zamów oświetlenie LED

W naszym sklepie internetowym oferujemy różne warianty. Listwy oświetleniowe w różnych przedziałach cenowych, ale za każdym razem oferujące najwyższą jakość. Nie ma tutaj produktu, którego szukasz? Napisz do nas – postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie! Zamów oświetlenie LED w Music Express!