Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Mikrofony nagłowne

Mikrofony nagłowne to urządzenia, które sprawdzają się na różnego rodzaju wystąpieniach publicznych. Sięgają po nie centra konferencyjne, gdzie organizowane są różnego rodzaju szkolenia, konferencje czy sympozja naukowe. Chętnie korzystają z nich trenerzy i coachowie, a także instruktorzy fitness. Coraz chętniej wybierają je także konferansjerzy i DJ’e, prowadzący różnego rodzaju przyjęcia, w tym wesela. Największym atutem mikrofonów nagłownych jest oczywiście komfort pracy, jaki zapewniają. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniają one także wysoką jakość dźwięku, dlatego coraz chętniej mikrofonami nagłownymi zastępuje się mikrofony wokalne.

Mikrofony nagłowne do występów na żywo

Osoby, które szukają mikrofonów nagłownych do występów na żywo, powinny skupić się na takiej ich charakterystyce, która zapewni wysoką jakość dźwięki, dobre wytłumienie dźwięków z otoczenia i brak sprzężeń. Wszystkie te zalety znajdziemy w wysokiej jakości mikrofonach nagłownych dynamicznych, które znajdują się w naszej ofercie. Ponadto podczas występu live ważne jest również, by mikrofon był wygodny – by nie uciskał głowy, by stabilnie się trzymał i by użytkownik mikrofonu nagłownego mógł swobodnie wykonywać swoje obowiązki.

Mikrofony nagłowne do nagrań – dla vlogerów, influencerów, reporterów

Prowadzenie vlogów i różnego rodzaju profili w mediach społecznościowych to pasja, której poddaje się coraz więcej osób. Dla jednych jest to okazja do dzielenia się swoją wiedzą, pokazywania swojego sposobu na spędzanie wolnego czasu, inni pasję tę łączą z pracą zarobkową. Bez względu na to, czy na nagrywaniu podcastów czy prowadzeniu vloga zarabiamy, czy też nie, zależy nam, by jakość naszych nagrań była jak najwyższa. Dlatego do tego typu zadań warto wybierać mikrofony nagłowne pojemnościowe, które charakteryzują się bardzo dużą czułością na nagrywany dźwięk i efektywnym wytłumianiem hałasów z otoczenia.

Bezprzewodowe mikrofony nagłowne, które wybieramy do naszego asortymentu, są kompatybilne z wieloma rodzajami systemów bezprzewodowych i nadajnikami w obrębie marki, na którą się decydujemy. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty – postaw na wysokiej klasy mikrofon nagłowny i ciesz się czystym dźwiękiem i nieocenioną wygodą podczas pracy.