Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Płyny do wytwornic

W tej kategorii znajdziesz różnego typu płyny do wytwornic dymu, w tym płyny na bazie wody formujące mgłę o różnym stopniu gęstości, płyny do wytwornic mgły fazer, płyny olejowe do wytwornic mgły hazer, płyny do ciężkiego dymu, a także płyny do wyrzutni dymu CO2 i płyny do wytwornic baniek. Odpowiedni płyn do dymu o dobrze dobranym czasie utrzymywania się to gwarancja udanej imprezy. Delikatna mgiełka uwydatnia pracę oświetlenia scenicznego przy zachowaniu przejrzystości powietrza, dlatego płyny typu Light są często stosowane w telewizyjnych show, teatrach czy na galach. Płyny typu Medium i Heavay dobrze sprawdzają się na koncertach oraz podczas imprez DJ-skich w klubach tanecznych i dyskotekach. Poznaj szeroką ofertę płynów do wytwornic Evolights, Light4Me oraz innych marek.

Specjalistyczne płyny do wytwornic

W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne płyny do wytwornic, dzięki którym możliwe jest uzyskanie pożądanego efektu. Oprócz wymienionych wyżej produktów, dysponujemy również takimi płynami do wytwornic efektów, jak płyny z efektem UV. Oferujemy zarówno ekonomiczne duże opakowania 5-litrowe, jak i mniejsze, 1-litrowe butelki, po które warto sięgnąć, gdy rzadziej korzystamy z efektów dymnych.

Szukasz płynu do wytwornic, którego nie ma w naszej ofercie? Napisz do nas lub zadzwoń – postaramy się sprowadzić produkt na Twoje zamówienie. Zapraszamy!