Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia

Powermiksery – powermiksery estradowe

W tej kategorii znajdziesz różnego typu analogowe i cyfrowe powermiksery, które znajdują szerokie zastosowanie w nagłośnieniu estradowym. Powermixer to mikser audio z wbudowanym wzmacniaczem lub końcówką mocy, które zasilają pasywne kolumny głośnikowe. To wygodne rozwiązanie dla zespołów muzycznych, DJ-ów, firm eventowych i wszystkich posiadaczy nagłośnienia pasywnego, eliminujące konieczność stosowania zewnętrznych wzmacniaczy i końcówek mocy. Poznaj szeroką ofertę powermikserów dźwięku najbardziej renomowanych marek.

Powermiksery – hybryda miksera i wzmacniacza

Coraz więcej osób, w tym profesjonalnych muzyków i innych osób, które trudnią się występami na żywo, korzysta z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym ich praca jest efektowna i efektywna jednocześnie. Powermiksery, czyli miksery audio z wbudowanym wzmacniaczem, pozwala uzyskać znakomity dźwięk przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Producent powermiksera zadbał bowiem, by komponenty były dobrane w sposób optymalny – efekt nakładania i wzmacniania dźwięków doceniany jest podczas wszelkiego rodzaju występów LIVE. Z powermikserów coraz częściej korzystają także osoby prowadzące transmisje na żywo czy nagrywające podcasty. Możliwość podłączenia dwóch mikrofonów i skorelowania dźwięków ze sobą, poprawia jakość dźwięku, co przekłada się na pozytywny odbiór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Nie znalazłeś powermiksera, jakie szukałeś? Nic straconego! Zgłoś się do nas!