Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Mikrofony wokalne mikrofony do śpiewania

Mikrofon jest narzędziem pracy każdego wokalisty, dlatego tak ważne jest, by wybrać dla siebie odpowiedni mikrofon wokalny. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje mikrofonów do śpiewania, dzięki temu wybierzesz optymalny model, który spełni Twoje oczekiwania na scenie czy w studio. Znajdziesz u nas zarówno mikrofony wokalne bezprzewodowe, jak i przewodowe – dzięki temu i początkujący, i ci bardziej zaawansowani artyści wybiorą dla siebie idealny mikrofon do wokalu.

Mikrofony wokalne najlepsze na scenę

Jeśli szukasz mikrofonu do występów live, rozejrzyj się wśród mikrofonów wokalnych dynamicznych. Ich budowa i charakterystyka sprawia, że urządzenia te doskonale sprawdzają się na cenie podczas występów na żywo. W zależności od charakterystyki kierunkowej, zbierają dźwięki z różnych kierunków, dzięki czemu możesz mieć wpływ, w jakim stopniu mikrofon będzie zbierał Twój wokal, wokal innych członków zespołu i wokal publiczności. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na zbieraniu Twojego wokalu, ale w niewielkim stopniu również śpiewu publiczności, zwróć uwagę na dynamiczne mikrofony wokalne o kardioidalnej charakterystyce. Najczęściej jednak artyście zależy, by mikrofon zbierał wyłącznie jego głos – mikrofony wokalne jednokierunkowe charakteryzują się dużą czułością na dźwięki z zakresu 0 i zdecydowanie mniejszą na dźwięki, dobiegające z innych kierunków.

Mikrofony wokalne idealne do nagrań studyjnych

Dla osób przygotowujących profesjonalne lub półprofesjonalne nagrania studyjne, przygotowaliśmy ofertę mikrofonów wokalnych pojemnościowych. To bardzo czułe urządzenia, które doskonale sprawdzają się w realizacji różnego rodzaju projektów – nie tylko wokalnych, ale także podczas tworzenia podcastów i różnego rodzaju materiałów, między innymi do social mediów czy na vlogi. Polecamy je zatem wszystkim wokalistom, a także influencerom czy osobom, które w świecie wirtualnym stawiają pierwsze kroki.

W naszej ofercie znajdują się zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe mikrofony wokalne. Mnogość i różnorodność modeli pozwoli Ci wybrać mikrofon, który wpisuje się w specyfikę pracy, w jakiej będzie wykorzystany. Oferujemy zarówno tańszymi mikrofonami do śpiewania, idealnymi dla hobbystów i osób początkujących, jak i wysokiej jakości mikrofonami wokalnymi. Są to mikrofony przeznaczone do trzymania w dłoni – w swojej ofercie posiadamy także mikrofony nagłowne, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależeć nam będzie na jeszcze większej wygodzie i komforcie pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę i życzymy udanych zakupów!