Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Case, pokrowce

W czym przenosić gitarę? Pokrowce na gitarę

Pokrowce gitarowe to nieodłączny element wyposażenia muzyka. W ofercie naszego muzycznego sklepu internetowego przygotowaliśmy więc szeroki wybór pokrowców na gitary – na gitarę akustyczną, gitarę basową czy gitarę klasyczną. Mamy dla Ciebie przystępne cenowo futerały na gitary dla każdego gitarzysty do ochrony instrumentu podczas transportu.

Pokrowiec na gitarę chroni instrument przed obiciem, uszkodzeniem mechanicznym, a często też przed wilgocią. Model futerału należy dobrać do rozmiaru i rodzaju gitary (do gitar klasycznych, akustycznych czy basowych), tak aby gitara była w pełni chroniona, kiedy podróżujemy. Precyzyjne dopasowanie jest niezwykle istotne. Jeśli mamy mniejszą gitarę i włożymy ją do zbyt dużego pokrowca, pianka w środku nie będzie dokładnie przylegać do instrumentu, a tym samym nie ochroni go przed uszkodzeniem. Chcesz dobrać najlepszy pokrowiec do swojej gitary elektrycznej? Albo znaleźć tani futerał na pierwszą gitarę klasyczną? Chroń swoje instrumenty – zamów pokrowiec na gitarę w sklepie Music Express.

Czym różnią się pokrowce do gitary?

Każdy, nawet początkujący gitarzysta powinien wyposażyć się w dobry pokrowiec na gitarę. Nawet jeżeli transportujesz swój instrument jedynie od czasu do czasu, futerał przyda Ci się choćby do przechowywania gitary. Poszczególne produkty z tej kategorii różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale też między innymi materiałem wykonania i grubością pianki ochronnej. Najpopularniejsze są pokrowce soft case wykonane z lekkiego nylonu i pianki. Miękki pokrowiec na gitarę to budżetowa opcja, która w zupełności wystarczy do zabezpieczenia gitary przed kurzem, obiciem lub deszczem. Ochroni instrument podczas przemieszczania się na niewielkich odległościach, kiedy zależy nam na zmniejszeniu wagi przenoszonego instrumentu z pokrowcem. Jeżeli zależy Ci na naprawdę solidnej ochronie, sprawdź twarde futerały na gitarę, które ochronią instrument przed uszkodzeniem. 

Poznaj całą ofertę na pokrowce i case na gitarę w naszym sklepie muzycznym. Zamów online z szybką dostawą do domu.