Sebastian Radziszewski

Kontakt:

Sebastian Radziszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 793 555 587
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia

Syntezatory i workstation – klawiszowe stacje robocze

Nieodzowne w pracy kompozytorów, pomocne w pracy wielu klawiszowców, nieocenione dla miłośników muzycznych eksperymentów – syntezatory pozwalają zajść znacznie dalej niż prostsze odpowiedniki, keyboardy. Te najpopularniejsze syntezatory wyposażone są w klawisze, dzięki czemu możemy na nich zarówno grać, jak i komponować. Zaawansowany workstation może zostać podłączony do zewnętrznej klawiatury lub jest wyłącznie komputerem, służącym do komponowania pojedynczych dźwięków i muzyki. W naszej ofercie znajdują się różne modele syntezatorów – bez względu na stopień zaawansowania, umiejętności i potrzeby znajdziesz więc u nas syntezator, którego funkcje i parametry wpiszą się w Twoje oczekiwania.

Syntezatory do komponowania muzyki

Brzmienia i wgrane efekty znajdziemy we wspomnianych wcześniej klawiszach, jednak to syntezator posiada funkcje, dzięki którym możemy w pełni skupić się na komponowaniu muzyki, a nie jedynie na jej aranżacji. Istotną funkcją jest generator brzmień, który dzięki zapisowi cyfrowemu umożliwia nam uchwycenie dźwięków analogowych. Z kolei sampling to szansa na uchwycenie, a następnie wykorzystanie dźwięków pochodzących z natury, dźwięków, jakie znamy z życia codziennego.

Syntezator pozwala nam także w pełni wykorzystywać funkcję sekwencjonowania. Nagrywając dowolny fragment utworu, możemy wykorzystać go podczas występu na żywo lub podczas dalszej pracy nad komponowanym utworem.

Syntezatory niezawodne do aranżacji coverów

Kolejną funkcją syntezatorów jest wykorzystywanie predefiniowanych plików MIDI, dzięki którym reprodukcja coverów jest znacznie bardziej efektowna. Workstations dysponują również innymi funkcjami – procesory dynamiki, narzędzia niezbędne do obróbki dźwięku i wiele innych, które przydają się w studio, na scenie, a także w domu podczas pracy nad kolejnymi utworami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – syntezatory w naszej ofercie to instrumenty, którym zaufało wielu muzyków.