Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Sceniczne zestawy oświetleniowe – multiefekty świetlne dyskotekowe i studyjne

Multiefekty dyskotekowe to rozwiązanie, które znajduje rozwiązanie nie tylko w klubach tanecznych, ale również na innych muzycznych wydarzeniach, a także eventach, podczas których ważna jest efektowna oprawa świetlna. Hybrydy efektów dyskotekowych ułatwiają przygotowanie i realizację oświetlenia, choć wymagają nie mniejszych umiejętności, co pojedyncze efekty. Duży wybór tego typu urządzeń na rynku daje jednak szansę na odnalezienie rozwiązania najlepszego zarówno dla wybranej przestrzeni, jak i osoby odpowiedzialnej za sceniczne oświetlenie.

Sprawdzone multiefekty dyskotekowe

Dyskotekowe multiefekty świetlne łączą trzy lub więcej efektów. Najczęściej są to strobo, laser dyfrakcyjny oraz flower, choć oczywiście efekty zastosowane w zestawach oświetleniowych różnią się w zależności od modelu. Ogromną zaletą tego typu rozwiązań jest zarówno ich niewielka waga i rozmiar, co przekłada się na duże ułatwienie podczas transportu. Nie mniej ważnym atutem multiefektów dyskotekowych jest również ich intuicyjna obsługa. Mogą one działać w trybie automatycznym, dostosowując się do rytmu muzyki lub jednostajnie. Sterowanie pilotem na podczerwień dodatkowo ułatwia obsługę multiefektów świetlnych.

Sprawdź naszą ofertę zestawów oświetleniowych. Nie znalazłeś multiefektu, którego szukałeś? Napisz do nas, a my postaramy się sprowadzić wybrany model na zamówienie.