Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Oświetlenie

Oświetlenie sceniczne i dyskotekowe

W Music Express oferujemy oświetlenie sceniczne i dyskotekowe, a także oświetlenie dekoracyjne od najlepszych producentów. W tej kategorii umieściliśmy między innymi głowice ruchome typu spot, beam, wash z diodami LED i lampami wyładowczymi, reflektory PAR, listwy LED i pixel bary. Znajdziesz tu również efekty oświetleniowe, stroboskopy, światła do teatrów, oświetlenie architektoniczne zewnętrzne (klasy IP65) i wewnętrzne, a także lasery, sterowniki DMX, kable, splittery. Ale to nie wszystko! Zadbaliśmy również o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło niezbędnych akcesoriów do sprzętu oświetleniowego i dodatkowych urządzeń estradowych. To wytwornice dymu, wytwornice baniek, statywy, rampy oświetleniowe, a nawet case’y i pokrowce. Potrzebujesz wyposażenia do oświetlenia estradowego? Znajdziesz je w sklepie Music Express.

Nie ma tutaj produktu, którego szukasz w kategorii Oświetlenie? Napisz do nas – postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie!

Profesjonalny sprzęt oświetleniowy

Oświetlenie sceniczne LED i różnego rodzaju efekty świetlne mają szerokie zastosowanie w branży muzycznej, koncertowej i eventowej. W Music Express wiemy, jak dużą rolę podczas występu odgrywa światło. Dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie znalazły się dobre produkty do oświetlenia – sprzęt i efekty świetlne zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na oświetlenie sceniczne i dyskotekowe. Oferujemy oświetlenie i akcesoria oświetleniowe od takich producentów, jak Evolights, Light4Me, Athletic i Alustage. Złóż zamówienie, a my wyślemy je do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Zapraszamy do zakupów.