Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 19

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 19

Sceniczne oświetlenie w stylu retro

W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe oświetlenie sceniczne w stylu retro i vintage. Tego typu oświetlenie estradowe zawsze doskonale prezentuje się na scenie, wzbogaca oprawę oświetleniową zespołu, stanowisko DJ-skie i tworzy niepowtarzalny klimat. Reflektory estradowe retro i vintage doskonale sprawdzają się również jako oświetlenie dekoracyjne podczas przyjęć, wesel, prezentacji, gali oraz innego typu wydarzeń. Są chętnie wybierane przez mobilnych DJ-ów, zespoły muzyczne i firmy eventowe realizujące oświetlenie na imprezach różnego typu. Poznaj bogatą ofertę lamp scenicznych oraz klimatycznego oświetlenia estradowego retro i vintage Evolights, Light4Me i innych marek.

Klimatyczne oświetlenie w stylu vintage

Sceniczne oświetlenie w stylu retro to coraz chętniej wybierany rodzaj lamp, za pomocą których można stworzyć niepowtarzalny klimat na tematycznej imprezie czy weselu w stylu boho. W naszej ofercie znajdują się listwy oraz reflektory estradowe o ciepłej, charakterystycznej dla stylu vintage barwie. Również ich obudowa utrzymana jest w stylizacji retro – lampy więc nie tylko dają przyjemne światło, ale także stanowią efektowny element aranżacji wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nie znalazłeś oświetlenia scenicznego retro, jakiego szukałeś, skontaktuj się z nami – dołożymy starań, by sprowadzić wybrany model specjalnie dla Ciebie.