Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia

Wzmacniacze

Wzmacniacze do gitar – wzmacniacze gitarowe

Gra na gitarze elektrycznej i basowej jest praktycznie niemożliwa bez odpowiedniego wzmacniacza. Pudło rezonansowe w tych gitarach zastąpiła deska, do której mocowany jest przetwornik dźwięku. To on wzmacnia dźwięk i umożliwia przetwarzanie go do urządzenia, dzięki któremu gitara elektryczna bądź basowa brzmią tak, jak chcemy. Dla początkujących, średniozaawansowanych i doświadczonych muzyków dostępne są najróżniejsze rodzaje wzmacniaczy do gitary: wzmacniacze gitarowe lampowe, tranzystorowe oraz hybrydowe. Wzmacniacze dzielimy także na wzmacniacze gitarowe typu combo oraz head. Najpopularniejszymi i zdecydowanie najczęściej wybieranymi przez poczatkujących gitarzystów są kompaktowe wzmacniacze combo i właśnie takie znajdują się w naszej ofercie.

Kompaktowe wzmacniacze gitarowe combo

Popularne piecyki to rozwiązanie wygodne i praktyczne, szczególnie dla osób, które rozpoczynają swoja muzyczną przygodę. Wzmacniasz gitarowy połączony z kolumną to urządzenie, które pozwala ograniczyć koszty. Ma też inną bardzo ważną zaletę. Wzmacniacze do gitary head, czyli takie, które wymagają dokupienia osobno kolumny gitarowej, polecane są bardziej doświadczonym muzykom, którzy precyzyjnie dobiorą moc obu urządzeń, aby nie dopuścić do ich awarii. Dlatego kompaktowe wzmacniacze gitarowe są polecane mniej doświadczonym gitarzystom, dla których możliwości, jakie oferuje combo są całkowicie wystarczające.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – dobierz wzmacniacz do gitary i ciesz się pięknym brzmieniem instrumentu. Combo sprawdzą się podczas nauki gry na gitarze, podczas prób i występów dla wąskiego grona słuchaczy.