Formy płatności w sklepie

Przedpłata przelewem na konto

Mogą Państwo dokonać przedpłaty na zamówiony towar. Wysyłka towaru nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Music Express.

Numer konta bankowego PLN: 14 1090 1199 0000 0001 0798 0251
Odbiorca: Music Express K&K Jędrzejczyk Spółka Jawna, Kuchary 48, 99-314 Krzyżanów

Numer konta bankowego EURO: 95 1090 1304 0000 0001 1579 6206
SWIFT BZ WBK: WBKPPLPP

Mogą Państwo dokonać płatności poprzez szybką płatność internetową PayU. Wysyłka towaru nastąpi po otrzymaniu informacji e-mail od operatora PayU o dokonanej przez Klienta płatności.

System ratalny

Umożliwiamy Państwu zakup ratalny poprzez Crédit Agricole Raty. Mogą Państwo zawrzeć umowę ratalną on-line, przez telefon oraz stacjonarnie w siedzibie naszej firmy. Wszelkie informacje o kredytach Crédit Agricole dostępne są TUTAJ.

Partnerem ratalnym sklepu muzycznego Music Express jest Santander. E-Raty dostępne są on-line, telefonicznie oraz stacjonarnie w naszej siedzibie. Wszelkie informacje o kredytach Santander dostępne są TUTAJ.


Leasing

Kredyt leasingowy mogą Państwo otrzymać on-line dzięki firmie LeaseLink. Wystarczy wejść na naszą stronę www.musicexpress.pl, wybrać interesujący Państwa produkt i kliknąć w ikonkę „Weź leasing teraz”. W paru krótkich krokach zostaniecie Państwo przeprowadzeni przez procedurę leasingową, która dostępna jest również TUTAJ.

Płatność stacjonarna

W naszej firmie dokonają Państwo płatności gotówkowej lub za pomocą kart płatniczych Visa i MarterCard.

Płatność przy odbiorze

W naszym imieniu kurierzy DHL, Inpost Paczkomat dowiozą Państwu zamówiony towar i pobiorą opłatę w momencie dostarczenia. Zamówienia do godziny 12:00 zostaną wysłane tego samego dnia. Dostarczenie przesyłki ma miejsce w dniu następnym (oprócz sobót i niedziel). Wysyłki gabarytowe i dłużycowe realizowane są przez operatora logistycznego DHL.