Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Profesjonalne wytwornice dymu pionowego

W tej kategorii znajdziesz wytwornice dymu pionowego, w tym wytwornice dymu i mgły z LED, wytwornice dymu pionowego na pilota, a także gotowe zestawy, w których skład wchodzi wytwornica dymu pionowego z płynem. To idealne rozwiązanie dla mobilnych DJ-ów, zespołów i firm eventowych obsługujących różnego typu imprezy i wydarzenia. Dobra dymiarka i odpowiednio dobrany płyn do dymu o pożądanej gęstości to podstawa, która przekłada się na doskonałe efekty estradowe, uwidocznienie pracy oświetlenia scenicznego i magiczny klimat każdej imprezy. Poznaj wytwornice dymu Evolights, Light4Me oraz sprzęt innych marek.

Jaką rolę pełnią wytwornice dymu pionowego?

Wytwornice dymu pionowego pozwalają uzyskać spektakularne efekty, zarówno na scenie, jak i w pozostałych miejscach w zamkniętej przestrzeni. Dzięki kolorowym podświetleniom LED mogą funkcjonować samodzielnie, ale oczywiście w duecie z odpowiednio dobranym oświetleniem osiągnąć można jeszcze ciekawsze rezultaty.

Poszczególne wytwornice dymu pionowego różnią się wydajnością i dodatkowymi funkcjami – interwałami czasowymi, automatycznym zatrzymaniem pracy, a także sposobem sterowania. Większość wytwornic dymu pionowego można sterować zarówno pilotem bezprzewodowym i przewodowym, jak i systemem DMX. W niektórych modelach dostępna jest również możliwość sterowania urządzeniem za pomocą przycisków.

Jeśli poszukiwanej przez Ciebie wytwornicy dymu pionowego nie znalazłeś w naszej ofercie, spróbujemy sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do kontaktu.