Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Lasery dyskotekowe i sceniczne – estradowe światła laserowe

Lasery dyskotekowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych efektów świetlnych. Szczególnym powodzeniem cieszą się podczas imprez tanecznych, w klubach, ale wykorzystywane są również w ramach eventów na świeżym powietrzu. W naszej ofercie dostępne są efekty dyskotekowe i multiefekty LED Evolights, Light4Me, a także estradowe światła laserowe innych marek.

Lasery dyskotekowe do klubów i do prywatnego użytku

W zależności od potrzeb, każdy znajdzie laser dyskotekowy, który wpisze się w aktualne potrzeby. Wybierając jeden spośród wielu laserów scenicznych, należy wziąć pod uwagę wielkość przestrzeni, w jakiej będzie używany, a także możliwości obsługi urządzenia. Lasery dyskotekowe różnią się między innymi:

  • mocą wiązki laserowej
  • efektami wizualnymi
  • liczbą wyświetlanych kolorów
  • sterowaniem

Lasery sceniczne mogą być sterowane dźwiękiem, sygnałem dmx, interfacem ILDA bądź trybami automatycznymi. Najwięcej kolorów wyświetlają lasery RGB – dysponują one pełnym zakresem barw. Z kolei efekty wizualne możemy podzielić na dyfrakcyjny, którego wiązki zmieniają kierunki rozchodzenia się na krawędziach napotkanych przeszkód oraz na skanujący, gdzie dwie wiązki światła wraz poświatą docierając do „przeszkód, czyli tłumu, skanują go.

Obok laserów scenicznych, w naszej ofercie znajdują się również kule dyskotekowe – najbardziej rozpoznawalny rodzaj efektu dyskotekowego. Pod lekką, plastikową, kolorową oprawką kryją się LED-y, dzięki czemu świecąca kula daje bardzo ciekawe efekty wizualne. Może ona działać w trybie sound lub automatycznym, posiada efekt strobo, a często także wyposażone są w efekt pierścieni.

Zapoznaj się z naszą ofertą laserów dyskotekowych. Nie znalazłeś efektu, na jakim Ci zależy? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się zamówić go specjalnie dla Ciebie.