Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Wytwornice mgły fazer hazer

W tej kategorii znajdziesz sceniczne wytwornice mgły typu fazer, których materiał eksploatacyjny stanowi płyn do wytwornic dymu, oraz olejowe wytwornice mgły typu hazer. Wytwornice mgły fazer i hazer nie emitują gęstej pary tak, jak tradycyjne wytwornice dymu. Generują i rozdmuchują delikatną mgiełkę niemal niewidoczną na scenie, która subtelnie uwidacznia pracę oświetlenia estradowego. To rozwiązanie często stosowane w telewizji i teatrze, pozwalające na zachowanie przejrzystości obrazu przy jednoczesnym zaakcentowaniu gry świateł. Doskonale sprawdza się również jako wytwornica dymu dla DJ-a, zespołu lub firmy eventowej zajmującej się realizacją różnego typu imprez, wystąpień, gali lub prezentacji. Poznaj ofertę wytwornic fazer i hazer Evolights, Light4Me oraz innych marek.

Ciche i wydajne wytwornice mgły typu hazer i fazer

W naszej ofercie zebraliśmy wytwornice mgły, które wyróżniają się wydajnością – moc grzałek oscyluje w przedziale1000-1500 watów. Grzałki szybko się nagrzewają, dzięki czemu hazery są gotowe do pracy w przeciągu 2 minut od ich uruchomienia. To także wystarczająca moc, by praca wytwornic mgły była efektywna. Sterowanie tymi urządzeniami możliwe jest z panelu, który znajduje się z tyłu obudowy, a w większości modeli także za pomocą sterownika DMX. Niektóre modele można także sterować za pomocą pilota.

Wytwornice mgły hazer i fazer, które znajdziesz w naszej ofercie, są także ciche. To bardzo ważne, by wszelkiego rodzaju efekty nie pracowały zbyt głośno. Wykorzystywane są bowiem nie tylko podczas głośnych koncertów, ale także w ramach wystawianych sztuk czy pokazów. W tym przypadku żadne niepotrzebne dźwięki nie zagłuszają przekazu, a stanowią ważny element, dzięki któremu zarówno efekty świetlne, scenografia, jak i wydarzenie nabierają nowego wyrazu.

Materiałem eksploatacyjnym wytwornic mgły z naszej oferty jest płyn przygotowywany na bazie wody – płyny do wytwornic również zakupisz w naszym sklepie.

Jeśli nie znalazłeś wytwornicy do mgły, której potrzebujesz, napisz do nas lub zadzwoń. Postaramy się sprowadzić poszukiwane przez Ciebie urządzenie. Zapraszamy do kontaktu!