Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Wytwornice efektów scenicznych

W tej kategorii znajdziesz wytwornice dymu, w tym wytwornice dymu z LED, wytwornice dymu pionowego, wytwornice dymu ciężkiego, wytwornice mgły, fazery i hazery sceniczne, a także estradowe wytwornice iskier, wytwornice baniek mydlanych oraz różnego typu efekty przydatne w scenotechnice. Wiele urządzeń posiada sterowanie DMX oraz sterowanie za pomocą pilota bezprzewodowego lub przewodowego, co ułatwia ich kontrolę z trudno dostępnych miejsc. Znajdziesz tu również płyny do wytwornic dymu formujące mgłę o wybranej gęstości, granulaty pirotechniczne do wyrzutni iskier oraz inne materiały eksploatacyjne. To sprzęt dla mobilnych DJ-ów, zespołów muzycznych i firm eventowych, klubów tanecznych, dyskotek, a także telewizji, teatrów oraz domów i ośrodków kultury. Poznaj szeroką ofertę wytwornic efektów Evolights, Light4Me oraz innych marek. Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym Music Express.

Wytwornice efektów do klubu, pubu i na scenę

Wytwornice efektów, takie jak wytwornice mgły, wytwornice piany czy wytwornice śniegu to niezwykle przydatne urządzenia w klubach, dyskotekach, pubach, na koncertach czy w teatrze. Możesz uzyskać w kilka minut lekkie zadymienie na całej kubaturze pomieszczenia albo ogromne ilości piany – w zależności od tego, na jakim efekcie Ci zależy. Jako właściciel klubu maszynę do wytwarzania efektów wykorzystasz na dziesiątki różnych sposobów. Dla uzyskania najbardziej widowiskowego rezultatu pamiętaj, aby umiejętnie sterować wyrzutem i napełnić maszynę porcją suchego lodu lub wlać trochę płynu (płyny do wytwornic również znajdziesz w ofercie Music Express) do wytworzenia dymu. Najlepszej klasy urządzenia i płyny zamówisz w naszym sklepie.

Nie ma tutaj wytwornicy, której szukasz? Napisz do nas – postaramy się sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie! Masz pytania albo wątpliwości, który produkt wybrać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wyślij wiadomość na zamowienia@musicexpress.pl, aby dowiedzieć się więcej o wytwornicach efektów.