Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 40

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 40

Instrumenty klawiszowe i akcesoria

Instrumenty klawiszowe są niezwykle ważne w muzyce rozrywkowej i klasycznej. Oczywiście chodzi przede wszystkim o chordofony, do których zaliczają się pianina oraz elektrofony, do których należą pianina cyfrowe oraz keyboardy. W naszej ofercie znajdują się wszystkie te klawisze, po które sięgamy najczęściej oraz akcesoria niezbędne do gry na takich instrumentach.

Klawisze dla początkujących i zaawansowanych instrumentalistów

W naszym sklepie dostępne są instrumenty klawiszowe, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w nauce gry na klawiszach, jak i w dalszym doskonaleniu umiejętności. Wiele początkujących osób w pierwszej kolejności sięga po keyboardy edukacyjne. Są to instrumenty z niższej i średniej półki cenowej – ich cena jest niższa, ponieważ nie posiadają one tak zaawansowanych funkcji, jak keyboardy dla profesjonalistów. Nie odbiegają jednak jakością wykonania i jakością dźwięku od tych klawiszy, na których grają doświadczeni muzycy. Dla nich jednak przygotowaliśmy ofertę specjalną – keyboardy profesjonalne posiadają wiele zaawansowanych funkcji, umożliwiających komponowanie muzyki na potrzeby całego zespołu. Dają one także możliwość występów na scenie bez konieczności zmiany instrumentu w trakcie koncertu. Jeden instrument klawiszowy pozwoli zagrać najróżniejsze utwory i dostosować linię melodyczną zgodnie z intencją muzyka.

Sklep z instrumentami klawiszowymi Music Express

W Express Music znajdziesz także takie instrumenty klawiszowe, jak pianina cyfrowe. Powstały one jako odpowiedź na potrzeby łączenia funkcjonalności elektronicznych klawiszy z akustycznym pianinem. Instrumenty te mają więc zbliżone brzmienie z tradycyjnym pierwowzorem, pozwalają jednak na „bezgłośne” ćwiczenia gry w słuchawkach, często także są lżejsze i bardziej mobilne, dlatego najczęściej wybierane są przez mieszkańców budynków wielorodzinnych. W zależności od modelu posiadają także funkcje, które znamy z elektronicznych klawiszy.

Oferujemy także takie instrumenty klawiszowe, jak syntezatory oraz różnego rodzaju akcesoria – statywy, siedziska, efekty czy pokrowce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.