Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Statywy gitarowe – statywy do gitary

Aby gitara służyła nam jak najdłużej, należy o nią w odpowiedni sposób dbać. Przede wszystkim należy chronić gitarę przed obijaniem i innym oddziaływaniem na pudło oraz gryf. Dlatego warto sięgać po akcesoria, które pomogą nam uniknąć uszkodzeń gitary – do transportu zawsze wykorzystujmy profesjonalne pokrowce na gitary – najlepiej, by było to pokrowce z usztywniającą gąbką. W pokrowcach należy także przechowywać gitarę w domu. Osłoni on gitarę przed kurzem i ewentualnymi innymi zanieczyszczeniami. Należy także przechowywać gitarę w bezpiecznym, trudno dostępnym dla dzieci i zwierząt miejscu. W tym celu warto stosować także statywy gitarowe, które ustabilizują instrument, odpowiednio go wyeksponują, a także pomogą zorganizować przestrzeń w naszym domu.

Stabilne statywy gitarowe do domu i na scenę

W naszej ofercie dostępne są statywy gitarowe, które doskonale sprawdzą się w domu, w miejscu prób zespołu oraz na scenie. Niektóre modele przystosowane są do przechowywania kilku gitar, inne mniejsze statywy gitarowe przeznaczone są na jeden instrument. Produkty, jakie oferujemy muzykom, wyróżniają się wysokiej jakości materiałem oraz wykonaniem, które przekładają się wygodę użytkowania oraz gwarancję stabilizacji instrumentu.

Statywy do gitary pozwalają przechowywać instrumenty w bezpieczny sposób, co jest szczególnie ważne dla rodziców małych dzieci i opiekunów zwierząt domowych. Pamiętajmy, by nie dopuszczać do sytuacji, gdy gitara się przewraca bądź obija o ścianę lub meble. Może to uszkodzić gryf lub pudło i definitywnie uniemożliwić dalszą grę. Statywy gitarowe chronią instrument, pozwalają także wyeksponować go w domu. Zamów stojak na gitarę i zapomnij o nieprzewidzianych sytuacjach – Twój instrument będzie bezpiecznie czekał na kolejne próby muzyczne.