Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Sterowniki DMX – sterowniki świateł scenicznych

W tej kategorii znajdziesz różnego typu sterowniki DMX, kontrolery suwakowe oraz cyfrowe konsolety sterujące obsługujące protokół DMX. Standard cyfrowej komunikacji sieciowej DMX-512 jest stosowany w systemach sterowania oświetleniem estradowym i efektami scenicznymi. Za jego pomocą możesz kontrolować światło i efekty na scenie – ruchome głowice, PAR-y, listwy oświetleniowe, lasery, oświetlenie efektowe, a także wytwornice ciężkiego dymu, mgły, wyrzutnie iskier i inne urządzenia estradowe obsługujące sygnał DMX. Sterowniki DMX to również doskonałe rozwiązanie dla mobilnych DJ-ów, zespołów muzycznych, firm eventowych oraz klubów tanecznych i dyskotek.

Sterowniki oświetlenia scenicznego dla profesjonalistów i pasjonatów

Kontrolery DMX pozwalają łatwo i szybko przygotować pokaz świetlny, efektownie oświetlić parkiet taneczny lub zmienić dekorację światłem w sali weselnej, bankietowej podczas przyjęcia, gali lub innego typu wydarzenia – a to wszystko z poziomu jednego miejsca: konsoli DMX. Poznaj sterowniki DMX Light4Me oraz urządzenia sterujące oświetleniem i efektami scenicznymi innych marek.

Kontrolery światła DMX

Obsługa sterowników oświetlenia scenicznego jest intuicyjna. Producenci stosują intuicyjne rozwiązania – joysticki, piloty, przyciski i suwaki, za pomocą których sterowanie świateł jest nie tylko łatwe, ale także daje ogromną satysfakcję. Możliwość zsynchronizowania pracy kontrolera DMX z timelinem, obsługi w systemie Windows, Linux, Mac OS, a także z poziomu urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS czy dostęp do programu wizualizacyjnego, obsługa w języku polskim to najważniejsze opcje dostępne w kontrolerach DMX. Poszczególne modele oferują rozwiązania, które sprawdzają się na małych i średnich eventach, imprezach muzycznych, weselach i innych wydarzeniach, które wymagają oświetlenia scenicznego.

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie sterownika DMX, którego szukałeś, skontaktuj się z nami – postaramy się sprowadzić produkt na specjalne zamówienie.