Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

KOLUMNY AKUMULATOROWE

W tej kategorii znajdziesz przenośne akumulatorowe kolumny głośnikowe. Nagłośnienie akumulatorowe to idealne rozwiązanie dla buskingu, artystów ulicznych i performerów. Doskonale sprawdza się także podczas plenerowych imprez DJ-skich, zabaw z przyjaciółmi, wakacyjnych wyjazdów, wypadów za miasto lub na działkę, a także podczas imprez miejskich, marszów, na promocjach i różnego typu eventach. Kolumny bateryjne, oprócz tego, że posiadają akumulatory umożliwiające im wielogodzinną pracę, często udostępniają też wejścia mikrofonowo-liniowe, wbudowane odtwarzacze MP3 z obsługą USB i Bluetooth, procesory DSP i korektory dźwięku, a niektóre modele dostępne są nawet w zestawach z mikrofonem. Poznaj kolumny akumulatorowe i wielofunkcyjne przenośne głośniki renomowanych marek.

Przenośny, bezprzewodowy, głośnik bluetooth

Muzyka towarzyszy nam dziś wszędzie. W samochodzie, w domu, w pracy - wiele osób spędza cały dzień słuchając swoich ulubionych przebojów. Ciągły rozwój technologii pozwolił na skonstruowanie przenośnych głośników, które z powodzeniem można zabrać w teren. Dzięki temu ognisko, spotkanie ze znajomymi w parku czy wizyta na plaży również mogą odbywać się w towarzystwie muzyki. Na rynku dostępnych jest wiele modeli głośników przenośnych, bezprzewodowych i Bluetooth. Który z nich powinieneś wybrać? Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Music Express i znajdź głośnik bezprzewodowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Głośnik bezprzewodowy

Głośniki bezprzewodowe można dziś znaleźć w niemal każdym sklepie z elektroniką. Ale który z nich powinieneś wybrać, aby cieszyć się najlepszą czystością dźwięku? Na co jeszcze należy zwrócić uwagę, szukając głośnika bezprzewodowego online lub w sklepie stacjonarnym? Ważna jest pojemność akumulatora, ponieważ zapewni on dostęp do muzyki przez wiele godzin. Równie istotna jest jakość obudowy głośnika bezprzewodowego. Najtańsze modele nie chronią odpowiednio głośnika przed zachlapaniem czy zabrudzeniem, przez co może on szybko ulec uszkodzeniu. Dobrej jakości głośnik bezprzewodowy powinien posiadać również gniazdo mini jack 3,5 mm. Pozwala ono na podłączenie słuchawek, a także innych urządzeń wyposażonych w takie samo złącze. Kolejną zaletą głośnika bezprzewodowego jest slot na kartę microSD. Dzięki niemu nie będziesz musiał podłączać telefonu do głośnika, wystarczy, że włożysz kartę, na której masz zapisaną muzykę. Coraz więcej głośników bezprzewodowych wyposażonych jest w funkcję odbierania połączeń. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby mały głośnik bezprzewodowy pozwolił Ci połączyć się ze światem.

Głośnik Bluetooth

Dodatkowym udogodnieniem w dzisiejszych głośnikach przenośnych jest system bluetooth. Decydując się na przenośny głośnik bluetooth, nie musisz już łączyć głośnika bezprzewodowego z telefonem za pomocą krótkiego kabla. Wystarczy sparować oba urządzenia i w ten sposób przesyłać muzykę z jednego do drugiego. To nowoczesne rozwiązanie pozwala m.in. na prowadzenie aktywnego trybu życia, o co przecież nietrudno na świeżym powietrzu. Niewielki, modny głośnik bluetooth z pewnością docenią osoby wypoczywające na plaży lub klienci planujący grilla w ogrodzie.