Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Statywy klawiszowe – statywy do instrumentów klawiszowych

Wygodna pozycja i pełna swoboda ruchów są niezbędne, by muzyk mógł wykorzystać w pełni swoje umiejętności. Zasada ta jest uniwersalna i odnosi się również do wirtuozów instrumentów klawiszowych.  Statywy klawiszowe, obok ław do keyboardów, są jednym z tych akcesoriów, które umożliwiają przyjęcie ergonomicznej pozycji podczas gry na instrumencie.

Statywy klawiszowe dla początkujących muzyków i wirtuozów

Ergonomiczna pozycja jest niezwykle ważna zarówno podczas nauki gry na instrumencie, jak i na dalszych etapach rozwoju muzyka. Przede wszystkim pozwala ona ćwiczyć poprawną technikę gry, co przekłada się na kolejne sukcesy. Jest także ważna ze względu na wygodę – siadając poprawnie przy instrumencie dbamy o kręgosłup, stawy i mięśnie, które podczas wielogodzinnej gry narażone są na przeciążenia. Statywy klawiszowe pozwalają ustawić instrument na odpowiedniej wysokości, a ponadto mają funkcję, które dodatkowo ułatwiają grę na klawiszach.

Ergonomiczne statywy klawiszowe do domu, studia i na scenę

Statywy klawiszowe pozwalają także perfekcyjnie zorganizować przestrzeń, ułatwiając nie tylko wykonywanie wybranego utworu, ale także zagranie całego koncertu. Część statywów dysponuje miejscem na dwa lub trzy instrumenty. Dzięki możliwości schowania kabli, dołączenia stojaka na nuty czy mikrofon, statyw klawiszowy daje muzykowi ogromną wygodę. Stabilizuje on także instrumenty przed upadkiem podczas ćwiczeń, nagrań lub koncertu, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą statywów do instrumentów klawiszowych – intuicyjna obsługa, wytrzymałość, wygoda podczas transportu i atrakcyjny design sprawiają, że statywy te sprawdzą się w każdych warunkach.