Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Dymiarki sceniczne – profesjonalne wytwornice mgły

W tej kategorii znajdziesz różnego typu sceniczne wytwornice dymu i mgły, w tym wytwornice dymu z LED, wytwornice dymu na pilota, a także gotowe zestawy, w których skład wchodzi wytwornica dymu z płynem. To idealne rozwiązanie dla mobilnych DJ-ów, zespołów i firm eventowych obsługujących różnego typu imprezy i wydarzenia. Dobra dymiarka i odpowiednio dobrany płyn do dymu o pożądanej gęstości to podstawa, która przekłada się na doskonałe efekty estradowe, uwidocznienie pracy oświetlenia scenicznego i magiczny klimat każdej imprezy. 

Jakie wytwornice dymu znajdziesz w naszym sklepie?

W naszej ofercie dostępne profesjonalne i półprofesjonalne wytwornice dymu – duży wybór ułatwia dobranie urządzenia, które wpisuje się w Twoje potrzeby. Różnią się one przede wszystkim wydajnością – wytwornice dymu mogą wypełniać parą pomieszczenia o określonej kubaturze. Bardziej zaawansowane dymiarki można sterować za pomocą pilota bezprzewodowego lub przewodowego, a także za pomocą systemu DMX (dostępne są gniazda typu XLR), wytwornice dymu z podstawowymi funkcjami sterowane są przewodowymi pilotami. Poszczególne modele różnią się również czasem, jaki potrzebuje na rozgrzanie – część z nich gotowa jest do pracy w przeciągu zaledwie 5 minut.

Wytwornice dymu są niezbędnym dopełnieniem wszelkiego rodzaju oświetlenia, jakim operuje się na scenie – dzięki dymiarkom stają się one bardziej efektywne. W zależności od okoliczności para pozwala stworzyć upragniony nastrój lub zakamuflować pewne niedoskonałości. Wytwornice mgły są więc niezbędne, by stworzyć spektakularne widowisko na scenie. Pamiętaj również o doborze odpowiednich płynów do wytwornicy – odpowiedni produkt pozwoli Ci uzyskać zaplanowany efekt.

Nie znalazłeś u nas upatrzonej wcześniej wytwornicy dymu? Daj nam znać, a my postaramy się sprowadzić dla Ciebie wybrany model.