Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl

Dariusz Frątczak

Kontakt:

Dariusz Frątczak
tel. +48 (24) 356 30 25 wew. 1
kom. 500 311 643
dariusz@musicexpress.pl

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 17

Strona

Pokaż: 15

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-15 z 17

Akcesoria gitarowe

Każdy gitarzysta, bez względu na posiadane umiejętności i doświadczenie, potrzebuje nie tylko gitary, ale także akcesoriów gitarowych. Mają one różne zastosowanie – jedne ułatwiają grę, inne naukę gry, jeszcze inne są wręcz niezbędne, by uzyskać konkretne efekty. W naszej ofercie zebraliśmy akcesoria gitarowe, które są przydatne początkującym i zaawansowanym gitarzystom, osobom grającym na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej bądź basowej.

Akcesoria gitarowe dla początkujących gitarzystów i nie tylko

Osoby, które rozpoczynają naukę gry na gitarze, powinni sięgnąć po podręczniki, z których poznają podstawowe techniki i zaczerpną wiedzy o tym wspaniałym instrumencie. Początki nauki u każdego gitarzysty przebiegają nieco inaczej – wiele osób wspiera się takimi akcesoriami gitarowymi, jak stroik do gitary. Nauka strojenia gitary powinna być podstawowym elementem nauki gry na gitarze. Poznawanie czystych dźwięków, strojenie w różnych gamach ze stroikiem może być z początku łatwiejsze.

Inne akcesoria gitarowe

Wśród akcesoriów gitarowych w naszej ofercie znalazły się między innymi kostki do gitary – plektrony wykonane najczęściej z nylonu służą zarówno do gry za pomocą bić gitarowych, jak i pojedynczymi dźwiękami. Są niezbędne podczas gry na elektryku czy basie, ale także nieocenione w czasie gry unplegged. Nylonowe kostki do gry różnią się twardością, dlatego przygotowaliśmy zestaw kostek, dzięki któremu gitarzysta może przetestować różne rodzaje tych akcesoriów gitarowych.

Ponadto zamówisz u nas wygodny i praktyczny pas do gitary, który pozwoli Ci utrzymać instrument na odpowiedniej wysokości i w odpowiedniej pozycji, a dla ułatwienia gry uszyte zostały w nim kieszonki na kostki, które zawsze będą pod ręką.

Kapodaster pozwala podwyższyć strojenie gitary na potrzeby jednej czy kilku piosenek bez konieczności przestrajania gitary. Zakupisz u nas także struny oraz różnego rodzaju przewody i przejściówki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów gitarowych – uzupełnij potrzebne do gry akcesoria w Music Express!