NN C10 statyw mikrofonowy biurkowy ramię wysięgnik + pop filtr kosz uchwyt do telefonu

SKU
5907780146445
49,99 zł
Marka NN
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ statywu mikrofonowy
Rodzaj statywu wysięgnikowy (ramię)
W zestawie kosz, filtr pop, uchwyt do smartfona
Opis produktu

NN C10 to zestaw dla wokalistów, w którego skład wchodzą profesjonalny statyw mikrofonowy mocowany do blatu stołu lub biurka wraz z koszem na mikrofonpop filtr eliminujący niechciany efekt podczas śpiewania tzw. zgłosek wybuchowych oraz wygodny uchwyt na smartfon na elastycznym ramieniu. Cały komplet idealnie sprawdza się w domowym oraz profesjonalnym studio nagraniowym.

Wysięgnikowe ramię mikrofonowe mocowane do blatu składa się z dwóch sekcji i posiada szeroki zakres regulacji. Pop filtr mocowany jest do kosza antywstrząsowego, dzięki czemu zawsze znajduje się w idealnej pozycji przed mikrofonem. W zależności od tego, jakiego mikrofonu używamy, odległość filtra od przetwornika dźwięku może być regulowana. Przykręcany do statywu uchwyt do smartfona zamocowany jest na tzw. „gęsiej szyjce”. Dzięki temu tekst wyświetlany na ekranie może być umieszczony w miejscu, które jest dla nas najbardziej wygodne.

Ramię do mikrofonu NN C10 to doskonała propozycja dla każdego wokalisty nagrywającego w domu. Nie trzeba osobno kupować poszczególnych elementów, takich jak wysięgnik, „pajączek”, pop filtr czy uchwyt do telefonu. Wybierając model C10 otrzymujemy gotowy zestaw, który jest łatwy w montażu i wygodnie się z nim pracuje. To również tani biurkowy statyw mikrofonowy dostępny w najniższej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

Specyfikacja techniczna:

Typ: statyw mikrofonowy biurkowy, łamany
Kolor: czarny
Długości ramion: 2 x 35 cm
Średnica filtra pop: 10 cm
Długość „gęsiej szyjki” uchwytu smartfona: 25 cm
Waga: 0,7 kg
W zestawie: kosz, filtr pop, uchwyt do smartfona

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.