Dostępny B-STOCK

LIGHT4ME SMART SPOT 150 W LED LINEAR PRISM FOCUS POWYSTAWOWA

SKU
5907780148678P
1 599,00 zł
Zapytaj o produkt
Dostępne metody płatności

Szanowny kliencie!

 

Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy. Dokładny opis znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

 

Głowica po wystawie w naszym showroomie. Posiada delikatne ślady użytkowania co widać na załączonych zdjęciach. W zestawie brak uchwytów do zawieszenia. Opakowanie posiadające ślady użytkowania. 

 

Pierwsze dwa zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.

LIGHT4ME SMART SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS LED to rewolucja na polskim rynku wśród kompaktowych głów ruchomych. W niewielkich rozmiarów obudowie zmieszczono mnóstwo nowoczesnych i przydatnych funkcji.

Korpus SMART MOVING SPOT 150 LED został wykonany ze sztywnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa, z metalowym podstawą oraz elementami wzmacniającymi ruchomą część głowicy. Urządzenie możemy postawić na płaskim podłożu lub zamocować na pionowych i poziomych elementach kratownicy. Wraz z urządzeniem producent dostarcza potrzebne akcesoria do mocowania – dwa zawiesiaprzewód zasilający powercon oraz przewód DMX 1,5 m.

Urządzenie może być sterowane za pomocą standardowego protokołu DMX 512, ale również poprzez proste funkcje sterowania, jak możliwość korzystania z gotowych programów wyzwalanych automatycznie lub na dźwięk muzyki (brak potrzeby korzystania ze sterownika DMX). DMX obsługiwany jest za pomocą 3-pinowych gniazd, a sama głowica LED może funkcjonować w tradycyjnej konfiguracji master lub slave. Ten sposób połączenia dotyczy również zasilania, które podawane jest i przekazywane dalej za pomocą gniazd powercon.

Przedni panel LIGHT4ME SMART MOVING SPOT 150 LED został wyposażony w cztery przyciski do obsługi prostego menu oraz monochromatyczny wyświetlacz LCD. LCD dzięki swojej wysokiej rozdzielczości zapewnia odpowiednią czytelność podczas pracy, prezentując takie parametry, jak adres DMX, program czy tryb pracy. Wyświetlacz ma możliwość obrotu o 180 stopni. To bardzo przydatna funkcja podczas instalacji urządzeń w pozycji odwróconej na kratownicach i rampach scenicznych.

Źródłem światła jest mocna i jasna dioda LED o mocy 150 W dająca białe światło. W porównaniu do klasycznych żarówek wyładowczych wrażliwych na wstrząsy podczas transportu, LED-y są o wiele trwalsze i praktyczniejsze, a dużo niższy pobór mocy jest równie bardzo istotny. Podsumowując – dzięki tak wydajnym diodom uzyskujmy moc światła zbliżoną do żarówek wyładowczych.

Istotną cechą głowicy jest jej funkcjonalność oraz niezawodna mechanika. SMART MOVING SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS  oferuje szeroki zakres ruchów w pionie i poziomie. W urządzeniu zastosowano pojedynczą aluminiową tarczę gobo z 7 wymiennymi gobosami oraz tarczę z ośmioma kolorami. Głowica wyposażona jest również w soczewkę pryzmatyczną oraz automatyczny focus.

 

 

 

SMART MOVING SPOT 150 LED to głowica oferująca nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Oprócz wspomnianej pryzmy linearnej oraz automatycznego focusa nasz spot posiada spotykaną w droższych głowach funkcję Random Strobe, czyli tzw. nieregularny stoboskop. Efekt trudno osiągany na sterowniku DMX teraz jako gotowa funkcja w naszej głowicy.

Dla dłuższego i bezawaryjnego użytkowania LIGHT4ME SMART MOVING SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS LED wyposażono w bardzo sprawny i cichy układ chłodzenia z płynną regulacją obrotów wentylatora.

 
 

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

Źródło światła: 150W LED

 

Zużycie energii: 180 W

 

Natężenie oświetlenia: 26300lux@2m; 11600lux@3m; 4110lux@5m

 

Średnica plamy: 52cm@2m; 76cm@3m; 123cm@5m

 

Kanały DMX: 16

 

Pan/tilt: 540°/270°

 

Kolory: 8 kolorów + biały, półkolory

 

Gobo: 7 statycznych gobo + otwarty, gobo shake

 

Kąt świecenia: 12,5°

 

Dimmer: regulowana jasność lampy 0-100%

 

Stroboskop: częstotliwość 1-25 błysków/sek.

 

Kontrola: auto, sound, master/slave, DMX512

 

Wyświetlacz: cyfrowy

 

Napięcie: AC 100-240V,50/60 Hz

 

Pobór mocy: 250 W

 

Wymiary: 40 x 36 x 35 cm

 

Waga: 9,5 kg

 

 

 

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia głowica ruchoma – spot
Źródło światła 150W LED
Kąt świecenia (°) 12,5°
Sterowanie automatyczne, DMX
Tryby pracy auto, DMX, master/slave, sound
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 180 W
W zestawie przewód zasilający, uchwyty montażowe, instrukcja obsługi (PL)
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME SMART SPOT 150 W LED LINEAR PRISM FOCUS POWYSTAWOWA
Twoja ocena