Zapytaj o dostępność

LIGHT4ME LED BAR UV 12 listwa belka LED 12x3W ultrafiolet

SKU
5907780148067
159,00 zł
Zapytaj o produkt
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 184,00 zł

⭐ Sceniczna listwa UV

Light4Me Led Bar UV 12 to profesjonalna, solidnie wykonana, a jednocześnie lekka i bardzo mobilna ✅ listwa oświetleniowa UV, wyposażona w 12 wydajnych, 3-watowych diod LED operujących światłem ultrafioletowym, 2 uchwyty montażowe pozwalające na jej pracę w pozycji stojącej lub wiszącej, a także wygodny zintegrowany przewód zasilający. Sprawdza się na ✅ tanecznych parkietach, DJ party, w klubach disco, podczas prywatek, domówek, a także na jako wewnętrzne oświetlenie architektoniczne w dekoracji światłem. Może również stanowić element oprawy oświetleniowej dla zespołu lub DJ-a.

 

⭐ Oświetlenie UV na imprezę

Light4Me Led Bar UV 12 rewelacyjnie sprawdza się w pubach, restauracjach, klubach tanecznych i dyskotekach, gdzie promieniowanie ultrafioletowe tworzy zjawisko ✅ fluorescencji niektórych barw. To efekt UV, który z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom każdej imprezy!

 

⭐ Łatwa obsługa i prosty montaż

Belka Light4Me Led Bar UV 12 jest niezwykle ✅ łatwa w montażu i bardzo prosta w obsłudze. Listwa UV zaczyna działać tuż po podłączeniu jej do źródła zasilania i włączeniu. Ten ultrafioletowy oświetlacz potrafi w ciekawy sposób wzbogacić ✅ dekorację światłem sali weselnych oraz miejsc, w których odbywają się imprezy okolicznościowe i przyjęcia dla dzieci, a także odmienić wystrój w kręgielniach, siłowniach i klubach fitness.

 

⭐ Jakość Light4Me

Ledowa listwa UV wykonana została z ✅ dbałością o detale. Ma szerokość 75 cm, a na obu jej końcach znajdują się przykręcane nóżki umożliwiające jej ustawienie pod wybranym kątem w stosunku do podłoża. Pełnią one również rolę uchwytów montażowych, dzięki którym belka LED UV może być instalowana na kratownicach i rampach oświetleniowych. W górnej części korpusu rozmieszczone są soczewki rozpraszające ✅ światło ultrafioletowe pod kątem 65°. Na tylnej części obudowy znajduje się bezpiecznik oraz zintegrowany z korpusem przewód zasilania o długości 100 cm.

 

 

Specyfikacja techniczna:

  • Napięcie: AC110-240V, 50/60Hz
  • Moc: 36W
  • Źródło światła: 12x3W UV LED
  • Kąt świecenia: 65°
  • Długość fali: 390 – 410 nm
  • Wymiary urządzenia: 750 x 50 x 40 mm + 55 mm nóżki
  • Wymiary paczki: 790 x 70 x 70 mm
  • Waga urządzenia: 0,9 kg
  • Waga paczki: 1,1 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia listwa led bar
Paleta barw UV
Źródło światła 12x3W LED
Kąt świecenia (°) 65
Sterowanie ręczne
Tryby pracy auto
Pobór mocy (W) 36
W zestawie uchwyty montażowe
Karton zbiorczy 12
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME LED BAR UV 12 listwa belka LED 12x3W ultrafiolet
Twoja ocena