Dostępny

EVOLIGHTS SPARK PRO wyrzutnia iskier sztucznych ogni

SKU
5907780142935
2 999,00 zł
Zapytaj o produkt
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 999,00 zł

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

EVOLIGHTS SPARK PRO to profesjonalna maszyna wytwarzająca efekt pirotechniczny, który wygląda jak tradycyjne zimne ognie. Urządzenie wyrzuca fontannę fajerwerków nawet na wysokość 5 metrów, tworząc w ten sposób niesamowitą oprawę wizualną wszelkiego rodzaju imprez.

Główne komponenty maszyny zamknięto w ergonomicznej, sześciennej obudowie wyposażonej w dwa uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie wytwornicy. W jej górnej części mieści się otwór wylotowy sztucznych ogni. Na tyle korpusu zamontowano włącznik, wejście i wyjście PowerCon („podaj dalej”), dwa gniazda wejściowe i dwa wyjściowe DMX (3- i 5-stykowe) oraz panel sterowania w postaci wyświetlacza LCD i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy kontrolować pracę maszyny – zmieniać intensywność, czas trwania wyrzutu i wysokość słupa iskier – lub użyć do tego celu protokołu DMX.

EVOLIGHTS SPARK PRO to w pełni bezpieczne urządzenie pirotechniczne. Do stworzenia pokazu sztucznych ogni wykorzystuje specjalny proch, który w kontakcie ze skórą nie powoduje poparzeń, szybko się spala nie tworząc zadymienia, zapachu i jest nieszkodliwy dla środowiska. Maszyna idealnie nadaje się zarówno do stworzenia pokazu sztucznych ogni na weselu i podczas specjalnych realizacji scenicznych. Jest łatwa w obsłudze i bardzo efektowna.

 

Uwaga!

Przy długotrwałym użytkowaniu powstają pozostałości, które mogą powodować blokowanie maszyny. Głównie jest to spowodowane niedopalanym prochem, który w 100% nigdy się nie spala, jest to normalne zjawisko. Prosimy o systematyczne czyszczenie urządzenia z pozostałości prochu oraz odpadów ze spalania! Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy bezproblemowego użytkowania.

Zwracamy również uwagę na to, że przy każdorazowym użytkowaniu należy dosypać nowy, świeży i suchy proch. Proch składowany w wilgotnych pomieszczeniach, lub pozostawiony po użytkowaniu w komorze urządzenia, może spowodować wyrzut gorącego skawalonego kawałka, który zagraża bezpieczeństwu. Dbanie o czystość urządzenia po każdym użyciu, oraz o miejsce przechowywania prochu, jest konieczne aby zachować sprawność urządzenia i cieszyć się pożądanym efektem.

 

Cechy produktu:

  • dużo bezpieczniejsza niż tradycyjne zimne ognie;
  • możliwość wykorzystania urządzenia wewnątrz pomieszczenia;
  • brak dymu oraz zapachu;
  • łatwa obsługa;
  • możliwość uzyskania 15 minut efektu na jednym napełnieniu;
  • maksymalny wyrzut do 5 m.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC 100V-240V, 50/60 Hz

Maks. pobór mocy: 700 W

Czas nagrzewania: 3 min.

Maks. wysokość wyrzutu: 5 m

Ilość kanałów DMX: 2

Wymiary: 205 x 250 x 315 mm

Wymiary paczki: 300 x 335 x 425 mm

Waga netto: 10 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Evolights
Stan produktu nowy
Kolor czarny
W zestawie przewód zasilający, menzurka, lejek, instrukcja obsługi
Karton zbiorczy 1
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:EVOLIGHTS SPARK PRO wyrzutnia iskier sztucznych ogni
Twoja ocena