Dostępny OKAZJA

LIGHT4ME BELKA LED PAR DERBY LASER multiefekt świetlny zestaw oświetlenie disco

SKU
5907780147701
699,00 zł
Zapytaj o produkt
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 759,00 zł

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

⭐ Najlepsze oświetlenie na imprezę!

Light4Me Belka LED PAR Derby Laser to przenośny zestaw oświetleniowy LED w układzie „T” z możliwością sterowania bezprzewodowym pilotem, w którego skład wchodzi poprzeczna belka z pięcioma efektami świetlnymi oraz statyw. System szybko przygotowuje się do pracy, a do tego jest łatwy w obsłudze. Dzięki temu doskonale sprawdza się na ✅ różnego typu imprezach, w firmach eventowych, a także mobilnej pracy zespołów weselnych i DJ-ów.

 

⭐ Mobilny efekt LED

Multiefekt LED posiada w zestawie wygodny, składany statyw, dzięki czemu jest ✅ bardzo mobilny. Dwa reflektory LED PAR wyposażone zostały w trzy mocne, 4-watowe diody oraz dwa efekty derby – każdy z ośmioma 3-watowymi diodami. Wszystkie urządzenia operują światłem w palecie barw RGBW. Piątym efektem jest w pełni bezpieczny laser o całkowitej mocy 150 mW operujący czerwoną i zieloną wiązką światła. Wszystkie urządzenia przymocowane są do poprzecznej listwy za pomocą uchwytów montażowych, dzięki którym posiadają ✅ szeroki zakres ruchów w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Dzięki temu możemy skierować światło dokładnie tam, gdzie chcemy.

 

⭐ Sterowanie pilotem, DMX i tryby automatyczne

Zasilanie oraz sygnały sterujące oświetleniem belki LED podawane są do urządzeń bezpośrednio z listwy za pomocą krótkich przewodów i dokręcanych złączy DIN. Z przodu znajduje się odbiornik podczerwieni, dzięki któremu efektami możemy w łatwy sposób zarządzać za pomocą ✅ bezprzewodowego pilota. W tylnej części belki mieści się gniazdo zasilania typu IEC, wejście i wyjście XLR umożliwiające kontrolowanie efektów poprzez protokół DMX, oraz łatwy w obsłudze panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem LED i czterema przyciskami. Za ich pomocą możemy wybrać jeden z kilku oferowanych przez system trybów pracy:

 • auto, w którym oświetlenie efektowe funkcjonuje w sposób automatyczny używając do tego celu wbudowanych stylów świecenia;
 • sound, w którym multiefekt LED synchronizuje swoje działanie z muzyką poprzez wbudowany w korpus belki bardzo czuły mikrofon;
 • master/slave, gdy zestawy oświetleniowe łączone są ze sobą za pośrednictwem gniazd i przewodów DMX, a sposób działania pierwszego urządzenia wpiętego w linię jest kopiowany przez pozostałe jednostkiw celu identycznej pracy całego zespołu;
 • DMX, kiedy do kontrolowania pracy pojedynczego urządzenia lub grupy urządzeń wykorzystywane są zewnętrzne konsolety i pulpity sterujące oświetleniem DMX.

 

⭐ Efekt disco w klubie i na domówce

Light4Me Belka LED PAR Derby Laser to doskonałe ✅ oświetlenie w stylu disco, które znakomicie sprawdza się na niewielkich scenach, parkietach klubów tanecznych i dyskotek, a także podczas studniówek, osiemnastek, prywatek, domówek i różnego typu imprez okolicznościowych o charakterze rozrywkowym. Statyw z oświetleniem może stać nawet w trudno dostępnych miejscach i być obsługiwany za pomocą bezprzewodowego pilota na podczerwień, co sprawia, że kontrolę nad wszystkimi efektami świetlnymi masz ✅ zawsze pod ręką. Najlepszą cenę, szybką realizację zamówienia oraz wysyłkę gwarantuje sklep muzyczny Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Napięcie zasilające: AC100-240V, 50/60Hz
 • Pobór mocy: 60W
 • Bezpiecznik: 3A
 • Led PAR: 2 reflektory 3x4W RGBW
 • Led derby: 2 reflektory 8x3W RGBW
 • Laser: czerwony 120mW, zielony 30mW
 • Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX512
 • Panel sterowania: wyświetlacz LED + 4 przyciski, pilot
 • Temperatura pracy: od -20°C do 40°C
 • Gniazda DMX: 3-pinowe
 • Gniazdo zasilania: IEC
 • Wymiary: 800 x 230 x 170 mm (bez statywu)
 • Waga: 8 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia efekt / multiefekt
Paleta barw RGBW
Źródło światła 2x led par 3x4W (RGBW); 2x led derby 8x3W (RGBW); laser (R: 120 mW, G: 30 mW)
Sterowanie automatyczne, DMX, pilot na podczerwień (IR)
Tryby pracy auto, DMX, master/slave, sound
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 60
W zestawie statyw, pilot bezprzewodowy, przewód zasilający
Karton zbiorczy 1
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME BELKA LED PAR DERBY LASER multiefekt świetlny zestaw oświetlenie disco
Twoja ocena