Dostępny OKAZJA

LIGHT4ME BELKA LED PAR LASER zestaw oświetleniowy

SKU
5907780147725
599,00 zł
Zapytaj o produkt
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 699,00 zł

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

⭐ Oświetlenie na każdą imprezę

Light4Me Belka LED PAR Laser to ✅ mobilny zestaw oświetleniowy w układzie „T” z możliwością bezprzewodowego sterowania pilotem, w którego skład wchodzi poprzeczna listwa z dwoma reflektorami PAR i dwoma laserami, zainstalowana na trójnożnym statywie. Do zestawu dołączone są dwa solidne pokrowce z nieprzemakalnej kodury, umożliwiające przechowywanie i wygodny transport sprzętu. Set znakomicie sprawdza się na niewielkich scenach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także na weselach, 18-nastkach, 100-dniówkach, domówkach i różnego rodzaju imprezach rozrywkowych.

 

⭐ LED PAR i efekty stroboskopowe

Reflektory typu LED PAR wyposażone zostały w dwanaście 1-watowych diod emitujących światło w palecie barw RGBW. Ich obudowy powstały z lekkiego tworzywa odpornego na wysokie temperatury. Urządzenia emitują ✅ żywe i nasycone kolorami wiązki światła, znakomicie doświetlając sceny i parkiety taneczne. Oferują kilka wbudowanych programów świecenia oraz funkcję stroboskopu.

 

⭐ Bezpieczne efekty laserowe

Komponenty rzutników laserowych zamknięte zostały w lekkich, aluminiowych obudowach. Znajdujący się z przodu emiter generuje skupione ✅ ruchome wiązki w kolorach czerwonym i zielonym, tworząc w ten sposób dodatkowe efekty świetlne. Światła laserowe są w pełni bezpieczne, dlatego mogą być szeroko stosowane na scenie, w dyskotekach, podczas bali, zabaw i różnego rodzaju imprez rozrywkowych.

 

⭐ Sterowanie oświetleniem DMX i tryby automatyczne

Ledowe reflektory oraz lasery przymocowane zostały do poprzecznej listwy za pomocą tradycyjnych uchwytów montażowych. Urządzenia posiadają szeroki zakres ruchów w płaszczyźnie poziomej i pionowej, dzięki czemu możemy nimi manipulować i ✅ precyzyjnie wybrać oświetlaną przez nie powierzchnię. Napięcie oraz sygnały sterujące DMX z listwy podawane są do jednostek za pomocą 3-pinowych, dokręcanych złączy DIN. W części tylnej belki znajduje się gniazdo zasilania IEC, porty XLR umożliwiające kontrolowanie pracy zestawu za pomocą protokołu DMX, oraz panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy wybrać jeden z kilku ✅ trybów pracy multiefektu:

 • auto, w którym zestaw LED działa samodzielnie, a poszczególne urządzenia bazują na wbudowanych programach pracy;
 • sound, w którym światła, dzięki czułemu mikrofonowi zainstalowanemu w korpusie listwy, pracują w sposób harmoniczny z muzyką;
 • master/slave, gdy zestawy łączone są w grupy za pomocą gniazd i przewodów DMX, a sposób działania pierwszego urządzenia w łańcuchu odwzorowywany jest przez pozostałe belki, co przekłada się na synchroniczną pracę całego zespołu;
 • DMX, kiedy praca pojedynczych multiefektów lub całych grup kontrolowana jest za pomocą zewnętrznych konsoli i sterowników oświetlenia DMX.

 

⭐ Efekt LED na pilota

Belka LED PAR Laser to łatwy i szybki sposób na realizację dynamicznego oświetlenia scenicznego. Cały zestaw jest lekki i mobilny, a dzięki możliwości kontrolowania go za pomocą ✅ bezprzewodowego pilota na podczerwień doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy listwa musi być zainstalowana w trudno dostępnym miejscu. To stosunkowo tani zestaw oświetleniowy LED marki Light4Me, którego najlepszą cenę gwarantuje sklep muzyczny Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Zasilanie: AC100-240V, 50/60Hz
 • Moc: 40W
 • Źródło światła: 2 reflektory 12x1W RGBW LED, 2 lasery R120mW, G30mW
 • Bezpiecznik: 3A
 • Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX, sterowanie pilotem
 • Ilość kanałów DMX: 3/7/11
 • Temperatura pracy: -20°C – 40°C
 • Gniazda DMX: 3-pinowe wejścia i wyjścia XLR
 • Wymiary: 660 x 150 x 80 mm (bez statywu)
 • Waga: 5,5 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia efekt / multiefekt
Paleta barw RGBW
Źródło światła 2x led par 12x1W (RGBW); 2x laser (R: 120 mW, G: 30 mW)
Sterowanie automatyczne, DMX, pilot na podczerwień (IR)
Tryby pracy auto, DMX, master/slave, sound
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 40
W zestawie statyw, pilot bezprzewodowy, pokrowiec
Karton zbiorczy 1
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME BELKA LED PAR LASER zestaw oświetleniowy
Twoja ocena