Dostępny Prezenty

V-TONE VK 200-61L keyboard klawisze organy dla dzieci do nauki gry LED

SKU
5908249818828
379,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

Keyboard edukacyjny marki V-TONE

V-TONE VK 200-61L to keyboard edukacyjny dla dzieci z 61 klawiszami, które w trybie lekcjipodświetlane dla lepszej orientacji na klawiaturze. Jest to instrument stworzony z myślą o nauce gry oraz codziennej zabawie z muzyką. Bardzo obszerny bank brzmień, rytmów oraz szeroka paleta dodatkowych funkcji sprawiają, że jest to instrument, który pomaga w rozwijaniu muzycznych zainteresowań i pozwala poznać bogaty świat dźwięków ✅.

W zestawie:

 • keyboard dla dzieci V-TONE VK 200-61L
 • pulpit do nut
 • adapter zasilacza sieciowego
 • przewód zasilający USB-A - USB-C
 • instrukcja obsługi (PL/ENG)

 

Poznaj instrumenty perkusyjne i stwórz własny rytm

Keyboard V-TONE VK 200-61L to idealny instrument do nauki gry oraz zabawy, wyposażony w 61 klawiszy. Bogaty bank brzmień, podkładów rytmicznych oraz utworów demonstracyjnych sprawiają, że dzieci poznają brzmienia różnych instrumentów, rytmów i stylów muzycznych z całego świata . Dodatkowo, po wybraniu brzmienia perkusji do klawiszy przypisane zostają różne instrumenty perkusyjne, umożliwiające tworzenie i programowanie rytmu samemu. Wszystko to sprawia, że czas spędzony z V-TONE VK 200-61L jest bardzo wartościowy pod względem nauki muzyki.

 

Specjalne tryby gry i nieograniczone możliwości

V-TONE VK 200-61L to keyboard wyposażony w wiele przydatnych w grze na tym instrumencie funkcji. Jedną z nich jest funkcja podziału klawiatury, która sprawia, że możliwe jest granie dwoma różnymi brzmieniami jednocześnie, co pozwala na większe możliwości eksperymentowania z grą na tym instrumencie ✅. Dostępne są również funkcje Click, metronomu, Single Chord, Fingered Chord, transpozycji, Touch oraz 3 banki pamięci. Jeśli chcemy nauczyć się konkretnego utworu muzycznego, pomogą nam w tym zaprojektowane w tym celu 3 tryby nauki - One-Key, Follow, Ensemble. Jeśli dodamy do tego bank 256 brzmień, 256 rytmów i 24 utworów demonstracyjnych, stanie się oczywiste, że V-TONE VK 200-61L to klawiszowy towarzysz muzyczny, który oferuje praktycznie nieograniczone możliwości.

 

Keyboard z podświetlanymi klawiszami

Keyboard V-TONE VK 200-61L posiada 3 wbudowane tryby lekcji, w których najważniejszą rolę odgrywa podświetlana klawiatura ✅. Dzięki niej z łatwością zorientujemy się w dźwiękach, które należy w danej chwili zagrać. To znacząco ułatwia naukę gry oraz angażuje do działania, uczy skupienia, a jednocześnie jest łatwe i czytelne w odbiorze przez dzieci, które nie znają jeszcze nut.

 

Dodatkowe efekty artykulacji i możliwość nagrywania

Do jednych z ciekawszych funkcji keyboardu V-TONE VK 200-61L zaliczyć należy możliwość tworzenia dodatkowych efektów artykulacji. Dzięki Sustain z łatwością spowodujemy przedłużenie czasu trwania dźwięków, a Vibrato pozwoli na uzyskanie charakterystycznej . Klawisze umożliwiają też nagrywanie i późniejsze odtwarzanie utworów, co jest doskonałym sposobem na odsłuch i ćwiczenie naszych ulubionych utworów. Tempo podkładów rytmicznych może być w łatwy sposób kontrolowane, pozwalając na szeroki wybór stylu gry. Dzięki temu V-TONE VK 200-61L to prawdziwa mała orkiestra w jednym instrumencie.

 

Wejście mikrofonowe, wejście audio i wyjście słuchawkowe

Jeśli nasze dziecimuzykalne, lubią grać i śpiewać, warto postawić na V-TONE VK 200-61L, który został wyposażony w wejście mikrofonowe . Dzięki takiemu rozwiązaniu do instrumentu w każdej chwili można podłączyć mikrofon (brak w zestawie), zaaranżować ciekawy występ i sprawić, by nasze dzieci miały możliwość rozwoju wokalnego. Bardzo dobrym rozwiązaniem w V-TONE VK 200-61L jest również wbudowane wejście audio umożliwiające podłączenie do instrumentu zewnętrznego źródła dźwięku i organizowanie np. zabaw karaoke, a także wyjściowe złącze słuchawkowe, które pozwala dzieciom na cichą zabawę z instrumentem.

  

Pomysł na prezent dla dziecka i nie tylko

Keyboard V-TONE VK 200-61L, dzięki swoim możliwościom i oferowanym funkcjom, stanowi świetne centrum nauki muzyki, rozrywki i zabawy dla każdego dziecka ✅. To również doskonały pomysł na prezent i przede wszystkim na miło spędzony czas z muzyką.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Napięcie: DC 5V (zasilacz)
 • Pobór mocy: 2x3W
 • Klawiatura: 61 podświetlanych klawiszy LED, dynamiczna
 • Wyświetlacz: cyfrowy LED
 • Liczba brzmień: 256
 • Liczba rytmów: 256
 • Liczba utworów demo: 24
 • Klawiatura perkusyjna: tak
 • Funkcja Split: tak
 • Kontrola: głośności głównej, głośności rytmu, głośności akordu, tempa podkładu
 • Efekty artykulacji: Sustain, Vibrato
 • Funkcja programowania rytmu: tak
 • Nagrywanie i odtwarzanie: tak
 • Liczba trybów lekcji: 3
 • Przyciski funkcyjne: Function+, Up/Down, Start/Stop, Demo, Sync, Fill-In, Touch, One-Key, Follow, Ensemble, Single Chord, Fingered Chord, Memory, M1-M3, Piano, Vibraphone, Accordion, Trumpet, Electronic Bass, String Ensemble, Rhythm+, Timbre+
 • Klawisze funkcyjne: Key Light, Click, Master Vol, Rhythm Vol, Chord Vol, Sustain, Vibrato, Split, Prog, Null-Play, Rec, Play, Transpose, Tempo, Metronome, Timbre / Rhythm / Demo Song, Keyboard Percussion
 • Złącza: wejście mikrofonowe, wejście audio, wyjście słuchawkowe
 • Wymiary: 91,5 x 24,2 x 7,9 cm
 • Waga netto: 2,9 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka V-tone
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ klawiszy keyboard edukacyjny
Liczba klawiszy 61
Typ klawiatury dynamiczna
Rozmiar klawiszy standard
Funkcja keyboardu Nie
Typ zasilania sieciowe
Pobór mocy (W) 6
W zestawie keyboard, pulpit do nut, adapter zasilacza, przewód zasilający USB-A - USB-C, instrukcja obsługi
Karton zbiorczy 6
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:V-TONE VK 200-61L keyboard klawisze organy dla dzieci do nauki gry LED
Twoja ocena