Dostępny

LIGHT4ME PIXEL BAR 18 RGBW IR listwa LED + pilot

SKU
5907780140764
599,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

⭐ Listwa LED BAR na pilota

Light4Me Pixel Bar 18 RGBW IR to profesjonalna listwa LED typu wash bar z funkcją Pixel Control oraz możliwością sterowania za pomocą ✅ bezprzewodowego pilota, wyposażona w 18 wysokiej jakości diod o łącznej mocy 72 watów, operujących w kolorach czerwonym, zielonym, niebieskim i białym. Urządzenie emituje mocne, nasycone światło i zapewnia znakomite, równomierne oświetlanie powierzchni w barwach RGBW oraz ich dowolnych kombinacjach. Ledowa listwa znajduje szerokie zastosowanie na różnego rodzaju scenach, w klubach i dyskotekach, a także podczas dekoracji światłem sali weselnych, pomieszczeń hotelowych lub elementów wystroju wnętrz.

 

⭐ Profesjonalna dekoracja światłem 

Obudowa belki Light4Me Pixel Bar 18 RGBW IR ma kwadratowy przekrój i wykonana została z lekkiego, a jednocześnie bardzo wytrzymałego aluminium. Do obu jej końców przymocowano uchwyty montażowe, dzięki którym belka LED może pracować w pozycji ✅ stojącej lub być instalowana na kratownicach i rampach oświetleniowych. Na tylnej ścianie mieści się gniazdo zasilania (w tym wyjście typu „podaj dalej” umożliwiające podawanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), 3-pinowe wejście i wyjście XLR umożliwiające transmisję i kontrolowanie pracy urządzenia za pomocą protokołu DMX, a także panel sterowania złożony z cyfrowego wyświetlacz LED oraz czterech przycisków. Przy ich użyciu możemy ustawić statyczny kolor świecenia listwy LED, lub wybrać jeden z kilku ✅ trybów pracy urządzenia:

 • auto, w którym jednostka pracuje samodzielnie w oparciu o wbudowane funkcje i sposoby świecenia;
 • sound, kiedy chcemy, żeby naświetlacz liniowy działał w rytmie muzyki płynącej z otoczenia dzięki wykorzystaniu ukrytego w korpusie obudowy czułego mikrofonu;
 • master/slave, gdy zależy nam na tym, żeby kilka połączonych ze sobą reflektorów LED świeciło w sposób identyczny, pracując w automacie lub trybie Sound;
 • DMX, w którym obsługa pojedynczego urządzenia lub zespołu jednostek odbywa się przy wykorzystaniu zewnętrznych pulpitów, konsoli i sterowników DMX.

 

⭐ Oświetlenie sceniczne Light4Me

Light4Me Pixel BAR 18 RGBW IR to profesjonalny, zdalnie sterowany led strip, który znakomicie sprawdza się jako ✅ oświetlenie sceniczne i dekoracyjne. Oferuje możliwość kontrolowania świecenia na poziomie pojedynczych diod (Pixel Control) i rozbudowane funkcje zmiany kolorów. Łatwość obsługi oraz niewielka waga sprawiają, że znajduje szerokie zastosowanie podczas koncertów na żywo, różnego rodzaju imprez rozrywkowych oraz w mobilnej pracy DJ-ów. Sprawdza się także jako wewnętrzne oświetlenie architektoniczne w restauracjach, pubach i pomieszczeniach hotelowych. To solidna, a jednocześnie ✅ konkurencyjna cenowo listwa LED, na którą warto zwrócić uwagę w ofercie sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Napięcie: AC100-240V, 50/60Hz
 • Zużycie energii: 80W
 • Bezpiecznik: 3A
 • Źródło światła: 18x4W RGBW LED (4w1)
 • Tryb pracy: auto, sound, master/slave, DMX512
 • Kanały DMX: 8/76
 • Wymiary: 1100 x 100 x 100 mm
 • Waga: 1,5 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia listwa led bar
Paleta barw RGBW
Źródło światła 18x4W LED (4w1)
Sterowanie automatyczne, DMX, pilot na podczerwień (IR), ręczne
Tryby pracy auto, DMX, master/slave, ręczny, sound
Złącza danych DMX 3-pin
Złącze zasilania powercon (in/out)
Pobór mocy (W) 80
W zestawie listwa LED bar, przewód zasilający powercon, 2 uchwyty montażowe, pilot bezprzewodowy, instrukcja obsługi
Karton zbiorczy 9
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME PIXEL BAR 18 RGBW IR listwa LED + pilot
Twoja ocena