Zapytaj o dostępność

LIGHT4ME BLACK 1200 LED wytwornica dymu mgły

SKU
5907780140948
449,00 zł
Zapytaj o produkt

LIGHT4ME BLACK 1200 LED to niewielka i stosunkowo lekka wytwornica dymu (wytwornica mgły) o mocy 1200 watów i dużej wydajności, wyposażona w system czterech 1-watowych diod LED efektownie podświetlających wyrzucaną parę. Maszyna może być obsługiwana za pomocą przewodowego oraz bezprzewodowego pilota. Idealnie sprawdza się na niewielkich scenach muzycznych i teatralnych, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także podczas różnego typu imprez okolicznościowych. Dymiarka jest gotowa do pracy w zaledwie 4 min., a wykorzystanie nowoczesnej technologii grzewczej chroni grzałkę przed zapychaniem. Elektroniczna funkcja termostatu pozwala na emisję dymu w każdym momencie po pierwszym nagrzaniu.

Podzespoły wytwornicy LIGHT4ME BLACK 1200 LED zamknięte zostały w solidnej, metalowej obudowie wyposażonej w uchwyt montażowy, dzięki któremu urządzenie może być instalowane na konstrukcjach scenicznych, statywach, kratownicach lub specjalnie do tego przystosowanych hakach. W górnej części znajduje się pojemnik na płyn o poj. 1 litra. Z przodu mieści się otwór dyszy wylotowej, wokół którego rozlokowany jest układ diod LED podświetlających wydmuchiwaną parę. Na tylnym panelu znajduje się włącznik oraz gniazdo do podłączenia przewodowego sterownika. Wytwornica może być również obsługiwana w sposób bezprzewodowy za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

LIGHT4ME BLACK 1200 LED to ciekawa propozycja maszyny do wytwarzania dymu od marki Light4Me. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a dzięki niewielkiej wadze i małym rozmiarom bardzo mobilne. Emitowana, podświetlana mgła znakomicie sprawdza się na zamkniętych scenach, w klubach i podczas różnego typu imprez rozrywkowych. Tworzy doskonałe środowisko dla świateł reflektorów i aranżuje ciekawy klimat w pomieszczeniach. To uniwersalna i stosunkowo tania wytwornica dymu dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Model: Black 1200 LED

Zasilanie: AC 230V, 50/60Hz

Zużycie energii: 1200W

Czas nagrzewania: 4 min.

Wydajność: ~340 m3/min.

Poj. zbiornika: 1L

System LED: 4x1W

Elektroniczna kontrola temperatury: tak

Pilot przewodowy: X-2

Pilot bezprzewodowy: W-1

Wymiary: 380 x 250 x 230 mm

Waga: 4,28 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ wytwornicy wytwornica dymu + LED
Moc wytwornicy (W) 1200
Materiał eksploatacyjny płyn na bazie wody
W zestawie pilot bezprzewodowy, pilot przewodowy
Karton zbiorczy 1
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME BLACK 1200 LED wytwornica dymu mgły
Twoja ocena