Sebastian Radziszewski

Kontakt:

Sebastian Radziszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 793 555 587
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Studio nagrań

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju sprzęt studyjny, stacje robocze audio i syntezatory workstation, analogowe i cyfrowe miksery dźwięku, efekty, interfejsy audio USB do nagrywania dźwięku na komputerach, laptopach lub innego typu urządzeniach, monitory odsłuchowe do studia, słuchawki studyjne, pady, kontrolery i klawiatury sterujące dla oprogramowania DAW, studyjne mikrofony dynamiczne i pojemnościowe, mikrofony do nagrywania wokalu, mikrofony instrumentalne, zestawy mikorofonów do nagłaśniania i nagrywania perkusji, a także przenośne ekrany akustyczne do mikrofonów, pop-filtry, statywy, przedwzmacniacze  oraz wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne w profesjonalnym studio nagrań i homerecordingu. Poznaj najlepszy sprzęt studyjny audio renomowanych marek. Zobacz urządzenia do nagrywania od zaufanych producentów w sklepie Music Express – sprzęt studyjny audio Yamaha, Beyerdynamic, Behringer, Alesis, JBL, DNA, produkty Soundcraft, Shure, AKG, Monster, Adam Hall i wiele więcej.

Sprzęt studyjny – profesjonalny sprzęt do nagrywania dźwięku

Interfejs audio do nagrywania dźwięku? Mikrofon pojemnościowy? W Music Express znajdziesz cały niezbędny sprzęt do nagrywania audio. Nasz sklep muzyczny oferuje najwyższej klasy monitory studyjne, mikrofony pojemnościowe, słuchawki studyjne i inne niezbędne urządzenia, które pomogą Ci nagrać dźwięk muzyki w najlepszej jakości. Głos z mikrofonu i instrumenty na nagraniu jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze! Wybierz produkt, złóż zamówienie i ciesz się najwyższą jakością dźwięku.

Produkty, których szukasz, nie są aktualnie dostępne na naszej stronie? Skontaktuj się z nami. Napisz do nas, a my postaramy się sprowadzić interesujące Cię modele na Twoje specjalne zamówienie.

Jak wybrać sprzęt studyjny?

Sprzęt do homerecordingu to coraz częściej wybierane rozwiązanie dla początkujących i doświadczonych muzyków. Rozwój technologii pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości nagrań z zacisza własnego domu. Podstawowy zestaw do domowego studia powinien zawierać mikrofon, interfejs audio i słuchawki. To absolutne minimum, jeżeli zależy Ci na dobrym brzmieniu, które spełni Twoje oczekiwania. Możesz rozbudować ten zestaw do nagrywania audio według swoich potrzeb. W Music Express mamy dla Ciebie szeroki wybór urządzeń do nagrywania. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!