O Music Express

Największy sklep muzyczny w Polsce

Music Express od niemal 20 lat kreuje polski rynek muzyczny w zakresie oświetlenia, nagłośnienia, techniki scenicznej, okablowania, konstrukcji i instrumentów muzycznych zarówno w Polsce i Europie. Od samego początku istnienia naszą misją jest dostarczanie naszym klientom i kontrahentom sprzętu wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach, wraz z rozbudowanymi możliwościami obsługi serwisowej, posprzedażowej oraz błyskawiczną wysyłką i fachowym doradztwem.

Profesjonalny sprzęt muzyczny i estradowy w świetnych cenach

Jesteśmy producentem i głównym dystrybutorem znanych marek, takich jak Evolights, DNA Professional, Light4Me, Stand4Me, Cable4Me i Case4Me. Staranny proces projektowania, kontrola jakości oraz innowacyjność zapewniają, że Music Express kreuje trendy w branży muzycznej w Polsce oraz na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajdują się setki produktów sygnowanych logo naszych własnych marek.

Jako największy sklep internetowy w Polsce prowadzimy swoją sprzedaż również poprzez znane platformy handlowe online, oferując naszym klientom dostęp do kilku tysięcy produktów kilkudziesięciu wiodących marek wraz z błyskawiczną wysyłką dzięki ciągle aktualnym stanom magazynowym.

Prowadzimy też sklep stacjonarny w Kucharach koło Kutna. Dogodna lokalizacja w geometrycznym centrum Polski przy węźle autostrady A1 oraz u zbiegu tras A1 i A2 ułatwia dojazd i kontakt klientów z dostępnymi na miejscu fachowcami, praktykami i specjalistami ds. naszych produktów. Służymy fachową poradą, kompleksowym podejściem do obsługi klienta oraz sprzedażą poprzez nowoczesne metody płatności (gotówka, karta, sprzedaż ratalna na miejscu).

Jako lider segmentu muzycznego w Polsce zbudowaliśmy specjalnie na potrzeby prezentacyjne najbardziej spektakularny showroom w kraju, gdzie umożliwiamy naszym klientom porównanie setek urządzeń i osobiste doświadczenie ich działania.