Dostępny B-STOCK

NN ŁAWA 1 WH ława do pianina Powystawowa

SKU
5908249802704P
99,99 zł
Marka NN
Stan produktu powystawowy
Kolor biały
Opis produktu

Szanowny kliencie!
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz ławę powystawową, która nie podlega zwrotowi. Dokładny opis znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.


 Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Ława po zwrocie od klienta. Konstrukcyjnie sprawna. Posiada przecięte obicie, co widać na załączonych zdjęciach. Ława ma również rysy na nogach.
Pierwsze trzy zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.


NN ŁAWA 1 to uniwersalna i bardzo solidna, a jednocześnie stosunkowo tania ława do pianinafortepianu lub innego typu instrumentów. Konstrukcja stołka wykonana została z litego drewna. Wygodne siedzisko wypełnione miękką gąbką techniczną pokrywa pikowana eko-skóra, którą w przypadku zabrudzenia łatwo się czyści. Płynna regulacja w zakresie od 45 do 55 cm pozwala idealnie dopasować wysokość taboretu do indywidualnych preferencji użytkownika. Wszystko to sprawia, że Ława 1 to idealny wybór dla użytkowników indywidualnych, a także szkół muzycznych oraz domów i ośrodków kultury.

 

Specyfikacja techniczna:

Typ: ława do pianina/fortepianu

Kolor: BIAŁY

Materiał: lite drewno, płyta wielowarstwowa, poliuretanu

Siedzisko: pikowana eko-skóra

Regulacja wysokości: 45 – 55 cm

Wymiary siedziska: 55 x 34 cm

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.