Homerecording

Jeżeli myślisz, że do nagrywania dźwięku w domu potrzebne są rozbudowane zestawy złożone z mikserów, interfejsów audio, mikrofonów, statywów i okablowania, to spójrz na DNA Podcast 700! – rewelacyjny mikrofon pojemnościowy USB wraz z regulowanym statywem, koszem antywstrząsowym, pop-filtrem oraz nakładką przeciwwiatrową i okablowaniem. Idealnie nadaje się do nagrywania podcastów, wideoblogów, prezentacji, tekstów lektorskich, a także prowadzenia lekcji zdalnie, wideorozmów czy grania on-line. Dzięki niemu w doskonałej jakości nagrasz też wokal oraz instrumenty akustyczne. Sprzęt pracuje w standardzie 24-bitowym przy częstotliwości próbkowania 192 kHz, dzięki czemu sygnał jest przetwarzany z najwyższą jakością. Duża czułość i niski poziom szumów własnych sprawiają, że dźwięk jest wyraźny, pozbawiony zakłóceń i przejrzysty w szerokim spektrum słyszalności. Poniżej test mikrofonu DNA Podcast 700. Dźwięk w filmie to oryginalna ścieżka, która nie była w żaden sposób poprawiana.

Więcej o mikrofonie pojemnościowym DNA Podcast 700 TUTAJ

 

 

Nagrywanie dźwięku w domu – mikrofon DNA Podcast 700

DNA Podcast 700 to mikrofony pojemnościowe USB. Mikrofon jest wyposażony w kosz antywstrząsowy z regulacją kąta nachylenia oraz stojak z regulacją wysokości. Do tego w zestawie pop-filtr do mikrofonu, który odpowiada za tłumienie niepożądanych dźwięków (na przykład spółgłosek wybuchowych). Do mikrofonu dołączona jest też nakładka przeciwwiatrowa oraz niezbędne do podłączenia sprzętu kable. Wysoka jakość dźwięku urządzenia pozwala zacząć nagrywać dźwięk do podcastów, vlogów i nie tylko, nawet bez dużego doświadczenia. Nagrywany dźwięk z samego mikrofonu i pliki audio mają dobrą jakość nawet przed obróbką. Dodaj do tego odpowiednie oprogramowanie do obróbki dźwięku na komputerze (na przykład darmowy program Rejestrator dźwięku na Windows) i domowe studio nagrań gotowe. Mikrofon będzie idealnym rozwiązaniem dla graczy, nauczycieli prowadzących lekcje online czy pracowników zdalnych, którzy szukają sprzętu do firmowych spotkań online.

Warto zainwestować w DNA Podcast 700 ze względu na wyraźny dźwięk bez zakłóceń i możliwość nagrywania w wysokiej jakości w ramach homerecordingu. Mikrofon DNA Podcast 700 znajdziesz w ofercie sklepu Music Express.