Dostępny

LIGHT4ME JET 900 LED wytwornica dymu pionowego

SKU
5907780147992
549,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

LIGHT4ME JET 900 LED to profesjonalna, pionowa wytwornica dymu (wytwornica mgły) z możliwością sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota (IR), wyposażona w układ dziewięciu mocnych, 3-watowych diod LED, których zadaniem jest podświetlanie wyrzucanej pary. Oświetlany w ten sposób pionowy słup dymu tworzy niesamowity efekt wizualny, który znakomicie wygląda na scenie, w klubach tanecznych i dyskotekach oraz podczas wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, bankiety, studniówki czy 18-stki.

Komponenty urządzenia zamknięte zostały w czarnej, aluminiowej obudowie wyposażonej w solidny uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie dymiarki. W części górnej korpusu zainstalowany został otwór wyrzutowy pary. Wokół niego rozmieszczony jest układ optyczny złożony z dziewięciu diod LED operujących światłem w palecie barw RGB. Mieści się tu również wnęka na litrowy pojemnik z płynem stanowiącym materiał eksploatacyjny wytwornicy mgły. Na ścianach bocznych rozlokowane zostały gniazdo i przełącznik zasilania, 5-pinowe wejście umożliwiające podłączenie do maszyny odbiornika fal radiowych (w zestawie), dwa gniazda typu XLR dla obsługi urządzenia za pomocą protokołu DMX oraz cyfrowy wyświetlacz LED z czterema przyciskami. Za ich pomocą możemy ręcznie kontrolować działanie wyrzutni dymu albo wybrać tryb pracy, w którym posłużymy się pilotem lub zewnętrznym sterownikiem DMX.

JET 900 LED marki Light4Me to wysokociśnieniowa maszyna do wytwarzania dymu, oferująca możliwość zdalnego sterowania, dzięki czemu może być instalowana nawet w trudno dostępnych miejscach. Duża siła wydmuchu wyrzucająca chmurę dymu na wysokość kilku metrów, system podświetlających ją kolorowych diod, wydajność i niezawodność oraz stosunkowo niska cena maszyny sprawiają, że jest ona chętnie wybierana przez naszych klientów. Znakomicie sprawdza się w technice estradowej i na dyskotekach, gdzie unosząca się w powietrzu mgła uwidacznia wiązki światła emitowane przez reflektory, lasery i różnego rodzaju oświetlenie sceniczne.

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Napięcie: AC110-240V, 50/60Hz
 • Zużycie energii: 900W
 • Bezpiecznik: 8A
 • Czas rozgrzewania: 5 min.
 • Wydajność: 56 m3/min.
 • Wysokość wyrzutu: 4~6 m
 • Poj. zbiornika z płynem: 1 L
 • Panel sterowania: cyfrowy wyświetlacz LED + 4 przyciski
 • Sterowanie: bezprzewodowe, DMX512
 • Ilość kanałów DMX: 7
 • Źródło światła: 6x3W RGB LED (3w1)
 • Rozmiar: 40 x 37 x 27 cm
 • Waga netto: 3,5 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ wytwornicy wytwornica dymu pionowego + LED
Moc wytwornicy (W) 900
Materiał eksploatacyjny płyn na bazie wody
Złącza danych DMX 3-pin
Złącze zasilania IEC
W zestawie wytwornica dymu, przewód zasilający, pilot bezprzewodowy, odbiornik, instrukcja obsługi
Karton zbiorczy 4
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME JET 900 LED wytwornica dymu pionowego
Twoja ocena