Dostępny B-STOCK

LIGHT4ME FOG BUBBLE LED wytw dymu baniek Powystawo

SKU
5908249801851P
299,00 zł
Zapytaj o produkt
Dostępne metody płatności

Szanowny kliencie! Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt używany. Dokładny opis znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Wytwornica używana po wystawie w naszym showroomie. Posiada znaczne ślady użytkowania w postaci rys i otarć na obudowie. 
Urządzenia ma pęknięty zbiornik płynu do baniek. Opakowanie oryginalne noszące na sobie ślady użytkowania lub zastępcze. W zestawie brak pilota.

 Pierwsze zdjęcie jest zdjęciem poglądowym.LIGHT4ME FOG BUBBLE LED jest wysokowydajną wytwornicą dymu oraz baniek mydlanych, z systemem podświetlenia LED. Wytwornica jest zamknięta w solidnej, metalowej obudowie, dzięki czemu sprawdza się na różnego rodzaju eventach. Jedną z charakterystycznych cech tego produktu jest łatwa oraz intuicyjna obsługa. Zmiana ustawień odbywa się za pomocą sześciu przycisków oraz czytelnego wyświetlacza. Maszyna ma wbudowany automatyczny tryb pracy, możliwość sterowania za pomocą protokołu DMX oraz przy pomocy bezprzewodowego pilotaWytwornica dymu i baniek Light4Me jest również doskonałym rozwiązaniem do sali weselnych, tak by w efektowny sposób podkreślić charakter imprezy. Dymiarka będzie również doskonałym uzupełnieniem dla DJ-ów zespołów muzycznych.

Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w 12 diod LED RGB. Diody są umieszczone nad dyszą wyrzucającą dym. Dzięki temu wytwornica zyskuje na atrakcyjności i efektowności.

LIGHT4ME FOG BUBBLE LED daje nam możliwość uzyskania niezwykłego efektu baniek mydlanych napełnionych mgłąW zestawie do każdej wytwornicy dodawany jest bezprzewodowy pilot, dzięki któremu możemy sterować zdalnie wytwornicą. Urządzenie charakteryzuje wysoka wydajność, solidna metalowa obudowa, mocne diody led oraz bezkonkurencyjnie niska cena.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Źródło światła: LED 12x3W RGB (3w1)

Tryby pracy: auto, DMX512

Ilość kanałów DMX: 8

Zasilanie: AC110-240V, 50/60 Hz

Bezpiecznik: 8A

Zużycie energii: 1500 W

Wymiary: 520 x 240 x 290 mm

Waga: 8,6 kg

Marka Light4Me
Stan produktu używany
Kolor czarny
Typ wytwornicy wytwornica dymu + LED
Materiał eksploatacyjny płyn do baniek
W zestawie przewód zasilający
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME FOG BUBBLE LED wytw dymu baniek Powystawo
Twoja ocena