Dostępny Prezenty

NN BD 36 GITARA KLASYCZNA 3/4 DO NAUKI natural

SKU
5908249800496
199,00 zł
Marka NN
Stan produktu nowy
Kolor naturalny
Typ gitary klasyczna
Rozmiar gitary 3/4
Liczba strun 6
Pudło rezonansowe parlor
Wcięcie gitarowe cutaway Nie
Karton zbiorczy 6
Opis produktu

NN BD 36 to 18-progowa gitara klasyczna typu 3/4 przeznaczona głównie dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tym instrumentem. Model NN BD 36 to nieco mniejsza wersja pełnowymiarowej gitary, która idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od ok. 10 do 13 lat. Krótszy gryf i mniejsze pudło rezonansowe sprawiają, że dzieciom gra się na niej wygodniej, niż na pełnowymiarowej gitarze. Instrument może być również z powodzeniem wykorzystywany przez młodzież i osoby dorosłe. Niektórzy celowo wybierają modele typu 3/4, gdyż są to gitary, które można zabrać ze sobą w każdą podróż, na ognisko czy domowe spotkanie z przyjaciółmi!

Instrument wykonany został z gatunków drewna charakteryzujących się doskonałymi właściwościami akustycznymi, dzięki czemu brzmienie gitary jest bardzo przyjemne. Wygodny, stosunkowo szeroki gryf oraz niska akcja miękkich, nylonowych strun pozwalają dość lekko i naturalnie układać palce na progach, nie męcząc przy tym ręki. Na uwagę zasługuje również sam wygląd gitary, która posiada bardzo estetyczne wykończenie oraz klasyczne mechanizmy motylkowe.

Zastanawiając się, jaką gitarę klasyczną wybrać, warto zwrócić uwagę na model NN BD 36. To świetna gitara dla początkujących, ale nie tylko! Instrument jest solidnie wykonany, dobrze stroi, a samo granie na nim dostarcza dużej przyjemności. Idealnie nadaje się do nauki, ćwiczeń oraz realizowania muzycznego hobby. Warto również dodać, że to stosunkowo tania gitara klasyczna w ofercie sklepu muzycznego Music Express, która może być początkiem ciekawej przygody ze światem muzyki. Często właśnie na takich instrumentach zaczynali najwięksi światowi gitarzyści!

 

Specyfikacja techniczna:

Typ: gitara klasyczna 3/4
Kolor płyty wierzchniej: NATURAL
Długość: 91 cm (36")
Szerokość: 33,5 cm
Kształt korpusu: klasyczny
Płyta wierzchnia: drewno lipowe
Tył i bok: drewno lipowe
Siodełko: plastikowe
Znaczniki na gryfie: punktowe
Struny: nylonowe
Mechanizmy motylkowe: klasyczne, odkryte
Klucze: sztuczna masa perłowa

Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie

Polecane produkty