Dostępny

LIGHT4ME WASH BAR 144 SMD listwa belka LED bar

SKU
5907780142607
319,00 zł
Zapytaj o produkt
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 319,00 zł

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

LIGHT4ME WASH BAR 144 SMD to profesjonalna i solidnie wykonana, a jednocześnie lekka listwa oświetleniowa LED, wyposażona w 144 diody SMD operujące światłem w palecie barw RGB (red, green, blue). Urządzenie znakomicie sprawdza się podczas dekoracji światłem sali weselnych, elementów architektury wnętrz w restauracjach, hotelach, pubach oraz na scenie do tworzenia świetlnych efektów specjalnych.

Ledowa listwa ma szerokość ponad 1 metra. Na obu jej końcach znajdują się przykręcane nóżki, dzięki którym led bar może pracować w pozycji stojącej. Pełnią one również rolę uchwytów montażowych, umożliwiających instalację pixel bara na kratownicach i rampach oświetleniowych. Panel świetlny, stanowiący główną część naświetlacza, podzielony został na 8 segmentów. W każdym znajduje się 18 diod SMD. Poszczególne segmenty mogą działać w sposób niezależny od pozostałych, dzięki czemu belka LED jest w stanie tworzyć jeszcze bardziej rozbudowane efekty świetlne.

W części bocznej obudowy led stripa znajdują się gniazda typu IEC (w tym tzw. „podaj dalej”, umożliwiające przesyłanie zasilania bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), sygnałowe wejście i wyjście DMX oraz łatwy w obsłudze panel sterowania składający się z cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Za ich pomocą możemy ręcznie ustawić kolor statyczny podświetlacza lub wybrać jeden z czterech trybów pracy urządzenia:

  • auto, w którym reflektor będzie działał samodzielnie wykorzystując do tego celu wbudowane programy pracy;
  • sound, w którym dzięki znajdującemu się w korpusie obudowy bardzo czułemu mikrofonowi następuje synchronizacja pracy naświetlacza z muzyką płynącą z otoczenia;
  • master/slave, gdy belki za pomocą złącz i przewodów DMX łączone są ze sobą w sposób szeregowy, a działanie pierwszego urządzenia w linii powoduje takie samo działanie pozostałych jednostek;
  • DMX, kiedy praca oświetlacza lub kilku spiętych ze sobą jednostek kontrolowana jest przez zewnętrzne pulpity, sterowniki czy konsole.

LIGHT4ME WASH BAR to naświetlacz liniowy, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie w technice oświetleniowej. Chętnie sięgają po niego dekoratorzy wnętrz, firmy eventowe, zespoły realizujące oprawę oświetleniową i muzyczną wszelkiego typu imprez, a także profesjonalne firmy działające w branży show-biznesu. To świetny sprzęt dla każdego, kto myśli o zakupie ledowej listwy, dostępny w najniższej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC100-240V, ~50/60Hz

Zużycie energii: 25W

Źródło światła: 144 diody LED SMD (RGB)

Bezpiecznik: T1A, 250V

Kanały DMX: 3/5/6/12/24/48

Złącze DMX: 3-pinowe

Częstotliwość stroboskopu: 20 Hz

Maks. temp. otoczenia: 45°C

Maks. temp. obudowy: 55°C

Min. odległość od łatwopalnych pow.: 0,5 m

Min. odległość od oświetlanych obiektów: 0,1 m

Wymiary: 1020 x 65 x 80 mm

Waga: 1 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia listwa led bar
Paleta barw RGB
Źródło światła 144 LED SMD
Sterowanie automatyczne, ręczne, DMX
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 25 W
W zestawie przewód zasilający, uchwyty montażowe, instrukcja (PL)
Karton zbiorczy 6
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME WASH BAR 144 SMD listwa belka LED bar
Twoja ocena