Zapytaj o dostępność

LIGHT4ME LASER RG Double 200mW Geometric

SKU
5907780148012
564,00 zł
Zapytaj o produkt

LIGHT4ME LASER RG DOUBLE 200MW GEOMETRIC to profesjonalny, sceniczny rzutnik laserowy wyposażony w dwa lasery: czerwony o mocy 150 mW oraz zielony o mocy 50 mW. Urządzenie emituje wiązki światła, które odbijane są od luster odpowiednio pochylanych przez silniki krokowe, dzięki czemu skaner może pokryć efektami laserowymi dużą powierzchnię. Projektor znakomicie sprawdza się na wszelkiego typu scenach, w klubach muzycznych i dyskotekach, a także podczas rozmaitych imprez okolicznościowych.

Podzespoły urządzenia zamknięte zostały w sześciennej obudowie wyposażonej w uchwyt montażowy, umożliwiający jednostce pracę na kratownicach, trawersach czy rampach oświetleniowych. Z przodu mieszczą się dwie wnęki z ruchomymi lustrami, na które rzutowane są laserowe wzory odbijane w kierunku sceny. Szybka praca luster sprawia, że powstające w ten sposób efekty świetlne są bardzo dynamiczne. Z tyłu znajduje się przełącznik oraz gniazdo zasilania IEC, wejście i wyjście XLR umożliwiające kontrolowanie urządzenia za pomocą sygnałów DMX oraz dip switch z dziesięcioma przełącznikami umożliwiającymi adresowanie jednostki. Ponadto mieści się tam obrotowy potencjometr czułości mikrofonu, który zainstalowany jest w korpusie obudowy projektora. Sceniczny skaner laserowy oferuje kilka trybów pracy:

  • auto, w którym urządzenie działa bez ingerencji operatora, wykorzystując do tego celu wbudowane programy pracy;
  • sound, w którym laserowy rzutnik wzorów korzysta z czułego mikrofonu w celu synchronizacji swojego działania z rytmem muzyki płynącej z otoczenia;
  • master/slave, gdy chcemy, żeby kilka jednostek pracowało w sposób identyczny;
  • DMX, kiedy do kontrolowania pracy pojedynczego projektora lub zespołu urządzeń używane są sterowniki i konsole peryferyjne.

LIGHT4ME LASER RG DOUBLE GEOMETRIC to sceniczne oświetlenie efektowe, które zapewnia dynamiczną oprawę świetlną na dyskotekach i imprezach prowadzonych przez DJ-ów, a także różnego rodzaju party, balach, prywatkach i zabawach tanecznych. Jest bezpieczne, łatwe w obsłudze, a przy tym posiada bogatą kolekcję wzorów. To znakomity efekt laserowy w najniższej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC220-240V, 50/60Hz

Moc: 20W

Dioda laserowa: w module DPSS

Całkowita moc laserów: 200 mW (selektywna moc 100-200 mW)

Laser czerwony: moc 150 mW, długość fali 650 nm

Laser zielony: moc 50 mW, długość fali 532 nm

System skanowania: silnik krokowy, szerokie skanowanie kątowe

Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX512

Ilość kanałów DMX: 8

Temperatura pracy: -1°C – 35°C

Temperatura przechowywania: -10°C – 60°C

Wymiary opakowania: 335 × 235 × 185 mm

Waga brutto: 2,9 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia laser
Źródło światła laser R: 150 mW/650 nm; laser G: 50 mW/532 nm
Sterowanie automatyczne, DMX
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 20 W
W zestawie przewód zasilający
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME LASER RG Double 200mW Geometric
Twoja ocena