Dostępny

LIGHT4ME KULA LED FLOWER efekt świetlny dyskotekowy kula disco

SKU
5907780148005
179,00 zł
Zapytaj o produkt
Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

LIGHT4ME KULA LED FLOWER to lekkie i łatwe w użyciu oświetlenie LED przypominające swoim działaniem efekt, który tworzy kula dyskotekowa. W porównaniu z podobnymi urządzeniami tego typu, dostępnymi w ofercie sklepu muzycznego Music Express, ten model wyposażony został w kilka barwnych wzorów gobo, które tworzą dodatkowy, ciekawy efekt wizualny. Sprzęt świetnie sprawdza się podczas kameralnych koncertów i występów scenicznych, w klubach i dyskotekach, a także na prywatkach, osiemnastkach i różnego typu imprezach rozrywkowych.

Komponenty efektu LED zamknięte zostały w lekkiej, plastikowej obudowie. Źródło światła stanowi układ ośmiu diod LED pracujących w palecie barw RGBW. Przeźroczysta kopuła o strukturze plastra miodu rozbija światło na kilkadziesiąt wiązek, tworząc jednocześnie efekt świetlny w postaci sześciu pierścieni. Dodatkowo urządzenie oferuje funkcję stroboskopu, możliwość zmiany prędkości ruchu wiązek, ich jasności oraz zestawienia kolorystycznego przewidzianego w kilku wbudowanych programach pracy. Oprócz pracy w trybie automatycznym kula LED może działać w trybie sound, w którym synchronizuje swoje działanie z muzyka z otoczenia za pomocą czułego mikrofonu znajdującego się w korpusie obudowy, a także w trybie master/slave i DMX. Wówczas grupa ledowych efektów może pracować w sposób identyczny lub być kontrolowana za pomocą zewnętrznych sterowników i konsoli.

KULA LED FLOWER marki Light4Me to ciekawe oświetlenie efektowe, które znakomicie sprawdza się podczas małych koncertów na żywo, eventów, w pubach, dyskotekach, na prywatkach, a także w pracy DJ-ów. Może być wykorzystane do dekoracji światłem restauracji, hoteli, sali weselnych oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. To wygodne i łatwe w obsłudze urządzenie w najniższej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC220~240V, 50/60Hz

Bezpiecznik: 3A

Zużycie energii: 30W

Źródło światła: 8x3W RGBW CREE LED

Kąt świecenia: 180°

Gobo: 8 wzorów

Ilość kanałów DMX: 8

Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX512

Wymiary urządzenia: 17,5 x 17,5 x 14,5 cm

Waga urządzenia: 0,4 kg

Wymiary paczki: 20 x 20 x 17 cm

Waga paczki: 0,6 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia efekt / multiefekt
Paleta barw RGBW
Źródło światła 8x3W RGBW CREE LED
Kąt świecenia (°) 180°
Sterowanie automatyczne, DMX
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 30 W
Karton zbiorczy 8
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME KULA LED FLOWER efekt świetlny dyskotekowy kula disco
Twoja ocena